Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie - Bolek.


Bolek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda. Pamiętam jak byłeś supportem, adminem, jak egzaminowałeś mnie w SAFD, potem jak zostałeś RCONem i twój późniejszy MEGA wkład w rozwój serwera.

Dziękuję Ci i życzę miłego, udanego życia, ale przede wszystkim szczęścia.

Liczę, że kiedyś jeszcze wrócisz i będzie nam dane Ciebie gościć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) :) :)

Wiesz, że cie nie lubię.

Wiesz za jaka akcje.

Żegnam cię, ale ani serdecznie ani ciepło.

Żegnam cię jak psa. - Pod tym słowem kryje się wiele przymiotników. (Prawda boli co ?)

boli zwłaszcza jak mówi to ktoś, kto jest dla mnie nikim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

:) :) :)

Wiesz, że cie nie lubię.

Wiesz za jaka akcje.

Żegnam cię, ale ani serdecznie ani ciepło.

Żegnam cię jak psa. - Pod tym słowem kryje się wiele przymiotników. (Prawda boli co ?)

boli zwłaszcza jak mówi to ktoś, kto jest dla mnie nikim

Oczywiście :)

Mogę być dla ciebie nikim, ale ważne, że w twoich i innych oczach nie jestem fałszywcem. Tak jak ty w moich i pewnie innych osób.

Tobie to akurat zrobiłem najwięcej, gó**o cie to dotyczy a spinasz się jak plandeka na żuku. Z kim miałem i mogłem to wszystko wyjaśniłem.

 

Spinasz du*e o inny serwer, który był dla ciebie tak ważny, że jak upadł to wracasz tutaj? Jesteś śmieszny, żałosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartx, jak ci się coś nie podoba nikt cię nie trzyma. Każdego się o coś czepiasz. . . 

Zacznij oceniać siebie, a nie oceniasz innych.

Jak dla mnie to ty jesteś nikim, i naucz się w końcu gadać po Polsku,  He He . . . 

Edytowane przez Epik.hzl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin