Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Lumbago-oskarżony przez Antonus


Antonus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:Lumbago
    Data i godzina zdarzenia:18:20 02.01.2024
    Pełen opis sytuacji: To tak był pościg, uciekłem na dm i różni ludzie zaczęli się strzelać z policją, po jakiś 10min został zniesiony status poszukiwanego u mnie po kolejnych minutkach sapd wyjechało z dma i pojechali w swoje strony, gdy to sie stało chciałem wejść do samochodu aby wyjechać i nagle tepło mnie do więzienia na 3h 20min, nie wiem dlaczego po pid jak im uciekłem nie złapali mnie to nie powinienem być w więzieniu.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/9Ajeyfc                                                 
Ja,  Antonus  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Edytowane przez Antonus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III+1 Lumbago.
Podczas pościgu za Twoją osobą na strefie bezprawia, zostałeś sparaliżowany przez jednego z funkcjonariuszy, a następnie zabity przez jakiegoś gracza, tuż po sparaliżowaniu. 2 sekundy później zabity został funkcjonariusz, który Cię sparaliżował. Dowodzący pościgiem po otrzymaniu tych informacji, nakazał umieszczenie Ciebie do więzienia po PID, licząc mandat za ucieczkę. Posiadasz bardzo dużo punktów karnych, stąd 200 minut odsiadki. 
Pozdrawiam.

Edytowane przez Lumbago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostałem paralizatorem to policjant powinien mnie zakuć i wsadzic do auta a nie uciekać przed graczami, po za tym miałem zniesiony status przed strzałem więc nie musiał tego robić, nie złapaliście mnie to z jakiej racji mam siedzieć w więzieniu, a to że ktoś mnie zabił to nie kazałem mu tylko sam to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin