Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Pamefloxe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witajcie! Starszy Reporter @kvmykk.ogf Redakcji 4Life News z tej strony. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Supportem @Pamefloxe!

5D4B3bb.png

Hoqtk8v.gif

5D4B3bb.png

k - kvmykk.ogf
P - Pamefloxe

5D4B3bb.png

k: Cześć! Starszy Reporter kvmykk.ogf z Redakcji 4Life News z tej strony. Czy zechciałbyś odpowiedzieć na parę pytań i udzielić wywiadu dla redakcji?
P: Witam, z tej strony Pamefloxe, chętnie odpowiem na wszystkie pytania oraz udzielę wywiadu.

k: Świetnie! Także na początek możesz się przedstawić i opowiedzieć nam coś o sobie.
P: Cześć, nazywam się Darek, w lipcu skończę 23 lata i tak jak pisałem w moim poprzednim wywiadzie, od kilku lat pracuję jako pomoc drogowa.

k: Czym zajmujesz się na co dzień i jak lubisz spędzać swój wolny czas?
P: Moja praca głównie opiera się na sezonach, wiosna/lato oraz połowę jesieni kosimy trawę na drogach ekspresowych, robimy to w delegacjach, jeżdżąc przez dosłownie całą Polskę. W zimę mamy odśnieżanie obiektów, ale to tylko, gdy mocniej popada śnieg, ewentualnie gdy nic nie ma do pracy, bierzemy zlecenia na meliorację rowów. Swój wolny czas lubię spędzać przed komputerem, grając w gierki, od niedawna próbuję swoich sił przy tworzeniu grafik.

k: Masz jakieś marzenia, które chciałbyś spełnić w życiu?
P: Jedno z największych marzeń, które mam to wyrobienie prawa jazdy na kategorię A oraz zakup większego motocykla.

5D4B3bb.png

2JDX2cD.gif

5D4B3bb.png

k: Super, zatem przejdźmy do sceny MTA. Pamiętasz, jak trafiłeś na serwer MTA 4Life?
P: Od pewnej znajomej dowiedziałem się o istnieniu MTA, gdy tylko zainstalowałem, zacząłem przeglądać serwery i tak trafiłem na 4Life.

k: Jak wspominasz swoje początki na serwerze?
P: Na początku nie było łatwo, mało było chęci do grania w MTA, ale z czasem grało się nieco więcej. Gdy zrozumiałem, na czym to polega, moje chęci diametralnie się zmieniły.

k: Ostatni wywiad z tobą był przeprowadzany już ponad rok temu, od tego czasu na twoim koncie przybyło ponad 3200 godzin — jak oceniłbyś ten czas?
P: Jest to bardzo duży wynik, ten czas mógłbym spędzić zupełnie inaczej, ale nie żałuję tego czasu, poznałem tu wiele osób, z którymi kontakt mam do dziś.

k: Znajdujesz się na jednej z najwyższych rang pracowniczych we frakcji San Andreas Road Assistance, czy wraz ze wzrostem rangi twoje obowiązki się zmieniły?
P: Obecnie jestem na randze Inspektor, sama ta ranga nie daje więcej obowiązków, myślę, że daje więcej przywilejów. Będąc tyle czasu we frakcji, osiągnąłem rangę dodatkową, jaką jest Szkoleniowiec, to ona daje więcej obowiązków, sama nazwa wskazuje, że chodzi tu o szkolenia, które robimy dla akademii.

k: Rozumiem, jakiś czas temu zmieniłeś swoją organizację. Możemy wiedzieć, co skłoniło cię, do rezygnacji z funkcji zarządu i zmiany organizacji?
P: Będąc w poprzedniej organizacji, wraz z większą częścią zarządu widzieliśmy znikomą aktywność lidera organizacji, postanowiliśmy więc założyć inną organizację, takim sposobem w ciągu 2 miesięcy staliśmy się największą organizacją na serwerze 4Life.

k: Jak zatem czujesz się w nowej organizacji?
P: Organizacja, w której jestem aktualnie, jest bardzo aktywna, mam dobry kontakt z zarządem i w niej czuję się najlepiej.

k: W porządku, wiemy również, że w ostatnim czasie zrezygnowałeś także z funkcji zarządu w biznesie Buildings4You i z niego odszedłeś. Co było przyczyną takiej decyzji?
P: Wypalenie w biznesie to główny powód opuszczenia owego biznesu. Mam jednak zamiar tam wrócić, gdy nadejdzie odpowiedni do tego moment.

k: Planujesz w najbliższym czasie dołączenie do nowego biznesu?
P: Nie mam tego w planach, jedyny biznes, który przypadł mi do gustu to Buildings4you, do którego będę chciał wrócić.

k: Okej, już jakiś czas temu udało Ci się dostać do ekipy serwerowej, jak wspominasz moment, gdy twój nick znalazł się na liście wyników?
P: Był to jeden wielki szok i niedowierzanie, ciężko było w to uwierzyć.

k: Czego spodziewałeś się przed dołączeniem, a co zastałeś po dostaniu się na rangę Supporta?
P: Wszystko, czego się spodziewałem/mogłem się spodziewać, było opisane w regulaminie ekipy serwera, to też zastałem po dostaniu się na rangę.

k: Myślisz, że uda Ci się awansować na rangę Moderatora?
P: Myślę, że nie, obowiązki nie są takie łatwe, jak można sobie pomyśleć, dodatkowo na randze Support jestem zaledwie 3 miesiące.

k: Na serwerze grasz od niecałych dwóch lat, a w tym czasie udało Ci się zdobyć prawie 5000 godzin. Jest to pokaźna suma, jak łączysz grę z życiem prywatnym? Nie czujesz się czasami przemęczony?
P: Jeśli pracujemy w okresie letnim, gdzie pracy jest najwięcej, zaczynamy z samego rana ok. godziny 5:00, jesteśmy na pełnych obrotach, pracujemy po 7-10 godzin dziennie i resztę dnia mamy dla siebie, jeśli chodzi o porę zimową, tak jak opisałem wyżej, tu czasu mamy zdecydowanie więcej, nie jest więc trudno połączyć grę z takimi godzinami.

5D4B3bb.png

BpjPFNh.gif

5D4B3bb.png

k: W porządku, co udało ci się jeszcze osiągnąć na serwerze?
P: Pomijając to, co zostało przedstawione w wywiadzie, jest to dość spory majątek a przede wszystkim znajomości, które są do dziś.

k: Masz jeszcze jakiś cel, do którego osiągnięcia dążysz na serwerze?
P: Kiedyś planowałem kupić tunera, dziś patrząc na swoje obowiązki, wiem, że ciężko byłoby to połączyć i aktualnie nie mam żadnego celu serwerowego.

k: Jakie jest twoje serwerowe marzenie?
P: Większość z serwerowych marzeń już osiągnąłem, zostało mi jedno, które wiem, że ciężko będzie zrealizować, jest to zarząd, w której frakcji aktualnie jestem.

k: Gdyby nie MTA, na co poświęciłbyś tyle przegranego czasu?
P: Ciężko jest odpowiedzieć mi na to pytanie, myślę, że część tego czasu poświęciłbym na spędzenie go z rodziną.

k: Chciałbyś pochwalić się, jak wygląda aktualnie twój garaż i ile aut zdołało ci się zdobyć w tym czasie?
P: Jeszcze kilka dni temu posiadałem 10 pojazdów, 3 z nich sprzedałem i wziąłem leasing dzięki biznesowi GoldCarLeasing. Dziś posiadam 8 pojazdów.

k: Na ile wyceniłbyś swój majątek przy prawie 5000 godzin?
P: Grając tyle godzin na serwerze, nie skupiam się na ,,zebraniu gotówki” bardziej takie luźne granie, mój majątek mieści się w granicach 7.000.000

k: Czy uważasz, że serwer przyniósł ci konkretnych przyjaciół, na których można polegać?
P: Jak najbardziej.

k: Odchodząc od tematu MTA, zdarza ci się grać w jakieś inne gry?
P: Lubię pograć w grę World of Warships, Ironsight i od czasu do czasu zaloguję się do gry Margonem.

k: Super, niestety musimy powoli kończyć już naszą rozmowę. Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?
P: Chętnie pozdrowię @BlackSkorpio69, @TomsoX, @Sebastos., @Blondir, całą frakcję San Andreas Road Assistance, organizację Los Santos Kings, jak i biznes Buildings4you.

k: Świetnie, dziękuje za udzielenie wywiadu i dołączam się do pozdrowień!

5D4B3bb.png

Dziękuje za przeczytanie wywiadu, zachęcam do śledzenia dalszych materiałów!

6VSJtcL.png
Autoryzował: @MateuszXQ

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin