Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Kamikaze* oskarżony przez mruwka


mruwka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: mruwka
Nick osoby oskarżonej: Kamikaze*
Powód napisania skargi: Stalem w miejscu wskazanym na SS siedzialem w aucie wgl z niego nie wychodzilem  a ten oto obywatel przyszedl zalozyl blokaze bez zadnego slowa i ostrzezenia ze nie mozna tu stac

zapytalem co on robi a on twierdzi ze tu jest zakaz.Napisalem na niego reporta a okazalo sie ze to support i sam na siebie przyjal tego repa i nic nie robil no LOL
Dowody: https://imgur.com/a/Wxvh0vU

Edytowane przez mruwka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pojazd został odholowany prawidłowo według taryfikatora. Dodam również , że zakaz obowiązuje na całym terenie.

Spoiler

Wyjątkiem od dwóch powyższych punktów jest sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się lub postojem TAXI, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować.

Poniżej zamieszczam SS dowodowy:

https://imgur.com/a/03b7sfj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mruwka napisał:

okej ale powiedz mi skad ja mam wiedziec jak nie widze tych waszych notatek smiesznych i bez zadnego ostrzenia laduejsz blokade

i przyjmijesz na siebie rapsy xdddd 

Odnosząc sie do tego ,nie jestem żadnym supporterem  ani administratorem na tym serwerze.W prawdziwym życiu jak jedziesz samochodem,parkujesz to też nie uważasz na znaki?

Edytowane przez Kamikaze*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin