Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Pożar kompleksu budynków


kvmykk.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Dzień dobry! Reporter @kvmykk.ogf z Redakcji 4Life News! Zapraszam do przeczytania relacji z dzisiejszej sytuacji, która miała miejsce na dzielnicy Esplanade East w San Fierro!

5D4B3bb.png

7QI22yN.gif

5D4B3bb.png

Dnia 11.01.2024 w godzinach wieczornych do Stanowiska Kierowania w Los Santos wypłynęło zgłoszenie o pożarze kompleksu budynków San Fierro na dzielnicy Esplanada East. O godzinie 17:03 na miejsce zadysponowano jednostki gaśnicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr. 1 w Los Santos oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr.2 w San Fierro. Po przybyciu na miejsce strażacy potwierdzili zgłoszenie i przystąpili do walki z ogniem. Ratownicy odcięli od budynków media i zajęli się zabezpieczeniem wodnym. Po długiej walce z żywiołem strażakom udało się zapanować nad ogniem i ugasić płomienie. Z powodu późnej pory na miejscu na szczęście nie było osób trzecich, więc obyło się bez ofiar i osób poszkodowanych. Przyczyny pożaru nie są znane, będą ona ustalane przez specjalistów z S.A. Police Department, jak i S.A. Fire Department.

5D4B3bb.png

7jE6Ycz.gif

5D4B3bb.png

Udało mi się przeprowadzić wywiad z Kierującym Działaniami Ratowniczymi, Aspirantem Sztabowym @UlgiZapraszam do przeczytania!

k - kvmykk.ogf
U - Ulgi

5D4B3bb.png

k: Dzień dobry, Starszy Reporter kvmykk.ogf z Redakcji 4Life News z tej strony! Czy jest Pan w stanie odpowiedzieć na kilka pytań dot. dzisiejszego pożaru na Esplanade East w San Fierro?
U: Czołem! Z tej strony Aspirant Sztabowy Ulgi z S.A. Fire Department. Pewnie, jestem w stanie odpowiedzieć na twoje pytania.

k: Świetnie! Zatem na początek, kiedy otrzymaliście zgłoszenie i jakiej było ono treści?
U: O godzinie 17:03 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze kompleksu budynków, natychmiastowo zadysponowano tam sekcję gaśniczą z JRG 1 oraz zastęp z JRG 2.

k: Co zastaliście na miejscu i jakie kroki podjęliście po przybyciu na miejsce zdarzenia?
U: Na miejscu zastaliśmy rzeczywisty pożar kompleksu, nasze działania polegały na odcięciu mediów, oraz stworzeniu zabezpieczenia wodnego.

k: Czy podczas pożaru znalazły się osoby poszkodowane?
U: Podczas pożaru nie było osób poszkodowanych.

k: Super, dziękuje za udzielenie wywiadu, życzę miłego dnia!
U: Również dziękuję za możliwość udzielenia wywiadu i pozdrawiam.

5D4B3bb.png

LUBBhfA.gif

5D4B3bb.png

6VSJtcL.png
Autoryzował: @Mefju4

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin