Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na lumbago - oskarżony przez srebnybrek


srebnybrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Lumbago
    Data i godzina zdarzenia: 2024 01 12 20:33
    Pełen opis sytuacji:jezdziłem sobie autem i zobaczyłem ze coś sie dzieje na lotnisku w sf podjechałem zobaczyć i miałem zamiar wracać zobaczyłem jak policjant goni jakiegos typa wiec chciałem zobaczyć zapatrzyłem sie i wypadłem z drogi a policjant mnie zastrzelił bez powodu
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:
https://youtu.be/rzX7oj3murk?si=sapIyEYh2_Dc9hHZ

                                                                                                                                                                                                                  ja srebnybrek  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez srebnybrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III+1 Lumbago
Przedstawiony przez Ciebie opis sytuacji obrazuje próbę schwytania gracza, przez moją osobę oraz innego funkcjonariusza. Ty wraz ze swoim pojazdem znajdowałeś się tam, gdzie nie powinieneś - nie była to droga. 4 sekunda filmiku pokazuje potrącenie przez Ciebie uciekającego gracza. U Ciebie uciekinier się zbugował, u mnie w tamtej chwili go potrąciłeś, więc uznałem to jako zagrożenie życia osób trzecich i w wyniku oddanego strzału zginąłeś . Najwidoczniej nastąpiła jakaś desynchronizacja. Nagrania ukazującego moją perspektywę niestety nie mam. Pozdrawiam.

Edytowane przez Lumbago
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha najlepiej tak powiedzieć bo nie masz nic do powiedzenia pokaż dowod jakiś ze go potrąciłem i weż juz sie nie ośmieszaj pośmiewisko z siebie robisz moge ci dać całe nagranie od a do z i jak kazdy tam wjezdzał to nie miałes nic przeciwko można uznać to jako pobocze nie było zakazu wjazdu nie masz zadnych argumentów i tyle

 

 

 

Edytowane przez srebnybrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lumbago napisał:

Uszanowanie, Police Officer III+1 Lumbago
Przedstawiony przez Ciebie opis sytuacji obrazuje próbę schwytania gracza, przez moją osobę oraz innego funkcjonariusza. Ty wraz ze swoim pojazdem znajdowałeś się tam, gdzie nie powinieneś - nie była to droga. 4 sekunda filmiku pokazuje potrącenie przez Ciebie uciekającego gracza. U Ciebie uciekinier się zbugował, u mnie w tamtej chwili go potrąciłeś, więc uznałem to jako zagrożenie życia osób trzecich i w wyniku oddanego strzału zginąłeś . Najwidoczniej nastąpiła jakaś desynchronizacja. Nagrania ukazującego moją perspektywę niestety nie mam. Pozdrawiam.

i jezeli ja go potrąciłem pokaz dowód 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie widać, że to jest desynchronizacja gdyż pan którego ścigali było widać że się buguje i stoi w miejscu ( w tamtym momencie leżał na ziemi u funkcjonariusza) w takim razie funkcjonariusz postąpił słusznie.

Uniewinniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin