Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Atak terrorystyczny na lotnisku


Mlonskyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witajcie, Dyrektor Naczelny @Mlonskyy, Zastępca Dyrektora @Mefju4, Starszy Reporter @kvmykk.ogf, Redakcja 4Life News. 
Zapraszam do przeczytania relacji z wczorajszego ataku terrorystycznego na lotnisku San Fierro.

5D4B3bb.png

Dnia 12.01.2024 w godzinach wieczornych na lotnisku w mieście San Fierro doszło do jednego z największych ataków terrorystycznych w historii San Andreas, gdyż miało tam miejsce wysadzenie górnego terminalu. Jeden z napastników nieznanego pochodzenia zdetonował bombę typu „pas szahida” w budynku lotniska pasażerskiego. W efekcie wybuchu doszło do zawalenia się całej konstrukcji struktury. Ogromny pożar, który powstał na skutek eksplozji, dodatkowo w dużym stopniu pogorszył sytuację. Przez wspomniane rzeczy zaistniała spora panika ze strony pasażerów oraz personelu lotniska. Pod gruzami budynku znalazło się wielu poszkodowanych.

5D4B3bb.png

2rLyi4v.gif

5D4B3bb.png

Jeden z naszych redaktorów przeprowadził wywiad z Kierującym Działaniami Ratowniczymi Starszym Aspirantem @Limitowany* z frakcji San Andreas Fire Department

M - Mlonskyy
L - Limitowany

M - Witam, Dyrektor Naczelny Mlonskyy z Redakcji 4Life News! Czy jest Pan w stanie udzielić krótkiego wywiadu nt. dzisiejszej akcji na lotnisku Easter Bay Airport?
L - Witam, starszy aspirant Limitowany* kłaniam się. Chętnie odpowiem na kilka pańskich pytań.

M - Zatem na początek, co wydarzyło się dzisiejszego dnia na owym lotnisku?
L - Ze wstępnych ustaleń doszło do ataku terrorystycznego na terminal międzynarodowego portu lotniczego w mieście San Fierro, z jakie informacji otrzymałem, jeden z napastników zdetonował bombę zwaną „pasem szahida”, przez co doszło do dużego wybuchu i zawalenia się całego budynku terminala pasażerskiego. W następstwie zamachu wybuchł ogromny pożar i wielu poszkodowanych znalazło się pod gruzami budynku.

M - Czy wiadomo, kto był sprawcą całego ataku?
L - Na temat tego kto był sprawcą całego zdarzenia, nie mogę odpowiedzi udzielić, wiem jedynie, że byli to bliżej nieznani terroryści, o więcej szczegółów na temat terrorystów polecałbym dopytać policjantów.

M - Jakie jednostki brały udział w akcji?
L - W zdarzeniu brały udział w zasadzie wszystkie służby, którym pragnę bardzo podziękować za owocną współpracę. A jeśli mowa stricte o jednostkach - z SAFD do zdarzenia wyjechało 5 zastępów w tym 3 zastępy gaśnicze, jeden ze specjalistycznej grupy poszukiwawczo- ratowniczej oraz jeden ratowniczo-rozpoznawczy. Jednostek od nas nie było zbyt wiele, mimo to uporaliśmy się z tym trudnym zadaniem bez większych przeszkód, z frakcji SAMD przyjechało do nas kilka zespołów ratownictwa medycznego, do których przekazywaliśmy poszkodowanych, po wydobyciu ich z tego nie bójmy się określenia „piekła”. Rzecz jasna swoją dużą robotę wykonały też frakcje SAPD, która zabezpieczała dzielne nasze działania w strefach zagrożenia, oraz na sam koniec frakcja SARA, która uprzątnęła cały teren „po wszystkim”.

M - W jakim stanie są aktualnie poszkodowani, którzy znajdowali się na lotnisku?
L - Większość osób poszkodowanych nie była jakoś specjalnie ciężko ranna, większość to głównie poparzenia i powbijane odłamki szkła, stali i elementów konstrukcyjnych w kończyny, nie obyło się też bez ofiar śmiertelnych, ale niestety ich nie udało nam się uratować, gdyż zginęli na miejscu pod wpływem wybuchu bomby.

M - Dziękuje za udzielenie wywiadu, życzę miłego wieczoru.
L - Dziękuję bardzo, również życzę miłego wieczoru.

5D4B3bb.pngzBgCKDn.gif5D4B3bb.png

Przeprowadziliśmy również wywiad ze świadkiem całego zdarzenia, jakim był @JA.KUB.

k - @kvmykk.ogf
J - @JA.KUB

k - Witaj! Starszy Reporter kvmykk.ogf z Redakcji 4Life News. Czy zechciałby Pan udzielić wywiadu nt. wydarzenia na lotnisku Easter Bay Airport, którego był Pan świadkiem?
J - Witam, z tej strony JA.KUB, tak chętnie udzielę wywiadu.

k - Świetnie, zatem wiemy, że był Pan świadkiem ataku terrorystycznego na lotnisku, jak znalazłeś się w tamtym miejscu?
J - Na lotnisko Easter Bay Airport przyleciałem z Las Venturas samolotem pasażerskim Nevada, po wylądowaniu udałem się na odprawę. Odprawa przebiegła bez żadnych przeszkód, po opuszczeniu terminalu udałem się w stronę wyjścia, gdzie kilka minut później doszło do ataku terrorystycznego.

k - Jak mógłbyś opisać sytuacje z twojego punktu widzenia?
J - Sytuacja, w jakiej się znalazłem, była straszna, podczas tego wydarzenia moje ciało zamarzło, nie mogłem się ruszyć czy nawet krzyknąć. Z czarnych pojazdów wyszli napastnicy, z czego dwójka z nich posiadała na sobie pas szahida. Agresorzy po opuszczeniu pojazdów celowali w funkcjonariuszy strzegących wejścia, funkcjonariusze otworzyli ogień do napastników, a następnie osoby z pasem wybuchły niszcząc przy tym budynek terminala. Budowla zawaliła się na niewinnych ludzi, taksówki stojące przy budynku zostały odrzucone na bok, a kierowcy zostali ranni.

k - Czy zostałeś ranny podczas akcji?
J - Byłem poza zasięgiem wybuchu, więc moje zdrowie fizyczne w żadnym stopniu nie ucierpiało, gorzej było ze zdrowiem psychicznym, podczas owego wydarzenia zauważyłem obrazy, które szybko nie opuszczą mojego umysłu.

k - Dziękuje bardzo za udzielenie wywiadu.

5D4B3bb.pnggMVtwpm.gif5D4B3bb.png

PDP4IHh.png

91q5KYN.png

Tye8Pwl.png

5wNnuaX.png

Edytowane przez Mlonskyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin