Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Kurzi


vvz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Witajcie! Młodszy Redaktor Redakcji 4Life News z tej strony. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Supportem @Kurzi!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

EGyp77h.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H - Hexylo*

K - Kurzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H: Cześć, Młodszy Redaktor Hexylo* z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na kilka pytań? 
K: Cześć, chętnie udzielę odpowiedzi na twoje pytania.

H: Świetnie! Na początek opowiesz coś o sobie?
K: Jestem uczniem 4 klasy technikum o kierunku technik programista. Głównie interesuję się programowaniem stron internetowych oraz aplikacji desktopowych. Z charakteru jestem miłym oraz spokojnym człowiekiem, który lubi spędzać wolne chwile, grając w gry ze znajomymi, czy też, wychodząc z nimi na wspólne spotkania. Oprócz tego, że gram w gry i programuję, mogę o sobie powiedzieć, że jestem dosyć aktywnym fizycznie człowiekiem, często trenuję na siłowni, czy też uczestniczę w treningach piłki nożnej.

H: Okej, jak dowiedziałeś się o serwerze, w jaki sposób zacząłeś swoją karierę serwerową?
K: O serwerze dowiedziałem się samemu, dokładniej zaraz po pobraniu MTA zacząłem szukać serwera i dołączyłem akurat na ten. Swoją karierę serwerową zacząłem, dołączając do frakcji San Andreas Medical Department, gdzie za bardzo się nie odnalazłem, i przez to odszedłem i dołączyłem do frakcji San Andreas Road Assistance. 

H: Ile na ten moment masz przegranych godzin na serwerze, co przez ten czas osiągnąłeś?
K: Na ten moment posiadam przegranych 1600 godzin, myślę, że osiągnąłem dosyć sporo jak na swój przegrany czas, ponieważ dorobiłem się wymarzonego pojazdu, oraz dołączyłem do najlepszej organizacji oraz frakcji SAFD.

H: Czy grasz w jakieś inne gry oprócz MTA?
K: Tak, gram w takie tytuły, jak Fortnite, CS:GO, Minecraft, Among Us i FC 24.

H: Należysz do frakcji  San Andreas Fire Department, czym zajmuje się owa frakcja?
K: Frakcja zajmuje się głównie walką z pożarami oraz miejscowymi zagrożeniami. 

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

AQJ5b2b.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H: Jesteś w organizacji Dirty Angels, opowiesz coś więcej o tej organizacji? 
K: Oczywiście, że opowiem, jestem w tej organizacji już długo i mogę powiedzieć, że jest to najlepsza organizacja, w której kiedykolwiek byłem i naprawdę każdemu polecam do niej dołączyć. Tę organizację od innych wyróżnia m.in. miła atmosfera, zgrany zarząd, czy też najlepsi członkowie, którzy zawsze są chętni do wspólnej rozmowy na chacie organizacji, czy też na chacie głosowym. 

H: Kiedy dostałeś się na rangę Support? Czy było to jedno z twoich marzeń, czy zdecydowałeś się spróbować swoich sił właśnie w tej rekrutacji?
K: Na rangę support dostałem się miesiąc temu w grudniowej rekrutacji. Wcześniej próbowałem już wiele razy dostać się na rangę, lecz się nie udawało. A czy było to jedno z moich marzeń? Można powiedzieć, że tak. 

H: W jaki sposób zdobyłeś swój majątek? Zarabiałeś na pracach dorywczych, handlowałeś pojazdami czy może dzięki frakcji?
K: Swój majątek zdobyłem głównie dzięki pracy na kopalni oraz frakcji, co do handlu to na początku rozgrywki trochę próbowałem iść w tym kierunku, ale więcej na tym traciłem, niż zyskiwałem.

H: Posiadasz jakiś ulubiony serial lub film, który z chęcią poleciłbyś innym?
K: W swoim życiu pooglądałem już setki filmów i seriali, i naprawdę wiele przypadło mi do gustu, ale jednym z moich ulubionych seriali jest serial Skazany na śmierć. 

H: Czy masz nawyki, którymi denerwujesz inne osoby?
K: Myślę, że każdy z nas ma jakieś nawyki, którymi może denerwować innych, lecz aktualnie nie jestem w stanie napisać, jakimi nawykami denerwuje innych.

H: Zdradziłbyś nam, skąd wziąłeś pomysł na swój nick?
K: Mój nick wziął się z ksywki, którą dostałem kiedyś od kolegów na boisku.

H: Jaka jest Twoja ulubiona piosenka, masz jakiegoś ulubionego wykonawcę?
K: Moją ulubioną piosenką jest „Sobel – to ja” a, natomiast moim ulubionym wokalistą jest The Weeknd.

H: Koniec dotrwał końca, skończyły mi się pytania, dzięki za udzielenie odpowiedzi na pytania, czy chciałbyś kogoś pozdrowić? 
K: Oczywiście, pozdrawiam całą organizacje Dirty Angels, frakcję SAFD oraz administrację serwera.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Dziękuje za przeczytanie mojego materiału, zachęcam również do śledzenia dalszych moich materiałów.

9zm3AGq.png
Autoryzował: @MateuszXQ

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

 

 

Edytowane przez Hexylo*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin