Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika ferdeks., oskarżony przez hydra.


hydra.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: hydra.
Nick osoby oskarżonej: ferdeks.
Powód napisania skargi: Stałem na giełdzie ponieważ miałem wyjątkową sprawę i zminimalizowałem ekran, stałem na poboczu na giełdzie, kolega żadnego zapytania/napisania założył blokadę na koło i zabrał elegy. Na końcu perfidnie pisząc, że dziękuję z mojej strony to tyle. Jeżeli siedziałem w aucie nie powinno być takiej sytuacji, śmieszne. Dodam iż nie wykonał żadnego RP.
Dowody: https://streamable.com/gsi4rk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Pracownik ferdeks. z San Andreas Road Assistance.

 Zatrzymałeś się na obszarze oznaczonym znakiem Zakaz Zatrzymywania się. Gdy zbliżyłem się do ciebie, poinformowałem, abyś odjechał z tego miejsca. Pomimo mojego ostrzeżenia, zignorowałeś moje słowa. W związku z tym, zdecydowałem się na nałożenie blokady na twoje koło. Następnie szybko udałem się po lawetę, aby odholować twój pojazd na parking policyjny.

Co do braku odegranej akcji RP podczas holowania pojazdu, chciałbym zauważyć, że zgodnie z

Spoiler

§12. Pracownik nie ma obowiązku odegrania akcji RP odholowując pojazd z giełdy/z miejsca zatłoczonego oraz z miejsca, w którym nie ma w pobliżu graczy lub w momencie, gdy jest natłok wezwań.

Niżej cytuję słowa w taryfikatorze dlaczego odholowałem pojazd w którym siedział kierowca:

Spoiler

Wyjątkiem od dwóch powyższych punktów jest sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się lub postoju TAXI, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować.

Pragnę podkreślić, że nawet w sytuacji, którą uznałeś za "wyjątkową", nie zwalnia cię to od przestrzegania ustalonych zasad i regulaminu. 

Tutaj umieszczam SS dowodowy https://imgur.com/a/rbsk6oi

 

Edytowane przez ferdeks.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin