Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Ordynatorem Caraguinss


Kr3dka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witajcie! Z tej strony Młodszy Redaktor @Kr3dka z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z udziałem Ordynatora @Caraguinss.

5D4B3bb.png

ly0ZdWZ.gif

5D4B3bb.png

K - Kr3dka
C- Caraguinss

5D4B3bb.png

K - Hejka, Młodszy Redaktor Kr3dka z Redakcji 4Life News. Odpowiesz na parę pytań?
C - Witam Cię bardzo serdecznie. Jasne, że odpowiem.

K - Na dobry początek, opowiedz nam coś o sobie, czym się interesujesz?
C – Mam na imię Mikołaj i mam skończone 16 lat. Mieszkam w województwie świętokrzyskim niedaleko Kielc. Interesuje się oczywiście graniem w przeróżne gry komputerowe, ale i również co jakiś czas przeczytam książkę lub obejrzę serial

K - Jak wspominasz swoje początki na 4Life, jak dowiedziałeś się o serwerze?
C - Początki na serwerze wspominam bardzo dobrze, zacząłem grać na nim w zimę 2022 roku, więc przywitała mnie na początek świąteczna atmosfera, gdzie całe dnie spędzałem w magazynie, aby uzbierać wystarczającą ilość LP do lepszych prac. O serwerze dowiedziałem się po tym, jak na YouTube wyskoczył mi film z jakimś poradnikiem jak wgrać podmianki do dróg, spodobała mi się koncepcja serwera i po prostu do niego dołączyłem.

K - Jesteś na stopniu Ordynatora w San Andreas Medical Department, podzieliłbyś się swoją historią związaną z tą frakcją?
C – Do frakcji SAMD dołączyłem 10 miesięcy i 14 dni temu, a tak dokładnie to 13 marca 2023 roku. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że zajdę aż tak daleko i tak długo wysiedzę w jednym miejscu, ale oto i jestem.

K - Jesteś również szkoleniowcem pełnoprawnych ratowników medycznych oraz studentów Szkoły Ratownictwa Medycznego, co należy do twoich obowiązków? Która z tych funkcji jest według Ciebie ciekawsza, a może trudniejsza?
C – Prawda, jestem szkoleniowcem zarówno SAMD, jak i SRM, a moimi obowiązkami jest oczywiście uczyć innych tak, aby, jak najlepiej napisali egzaminy oraz wykorzystywali wiedzę w praktyce. Co do podziału, która funkcja jest trudniejsza, oczywiście bez namysłu mówię, że szkoleniowiec SAMD. Jest to spowodowane tym, że materiały szkoleniowe dla pełnoprawnych nie są już na poziomie podstawowym tak jak w akademii, czyli materiału jest o wiele więcej i jest on trudniejszy. Obie te funkcje są również ciekawe, na szkoleniach można się dowiedzieć bardzo ciekawych rzeczy oraz poznać charaktery osób, które się szkoli.

K - Jak widzisz swoją przyszłość we frakcji? Chciałbyś zostać członkiem zarządu, czy celujesz w może tylko w najwyższy stopień pracowniczy?
C – Oczywiście pewnie większość osób marzy o tym, aby zostać członkiem zarządu i jest to normalne, ponieważ jest to w jakimś rodzaju wyróżnienie, że akurat wybrali Cię, lecz idą za tym również dodatkowe obowiązki. Aktualnie staram się jak najlepiej działać we frakcji i piąć się powoli w górę, a kto wie, może kiedyś sięgnę szczytu.

K - Czy kiedykolwiek myślałeś nad zmianą frakcji, a jeśli tak to, na jaką byś ją zmienił?
C – W pewnym momencie swojej kariery w SAMD miałem pewne wątpliwości czy na pewno chce mi się tutaj być i czy może zmiana frakcji to nie taki zły pomysł. Doznałem lekkiego wypalenia, lecz po chwilowej przerwie siły wróciły i dalej jestem tu, gdzie jestem.

K - Jesteś również członkiem organizacji Olimp, dlaczego akurat ją wybrałeś? Poleciłbyś ją innym?
C – Nie jestem zbyt długo w owej organizacji, lecz szczerze mogę powiedzieć, że polecam ją każdemu. Świetna atmosfera, ludzie są bardzo mili i nikt się z nikim nie kłóci, jeśli masz ochotę z kimś pograć, zawsze możesz zapytać, może się ktoś znajdzie, czadowe auta i dwie super bazy.

K - Posiadasz przegrane ponad 800 godzin na serwerze, co podczas tego czasu osiągnąłeś? Podzielisz się z nami swoim majątkiem?
C – Nie ma się zbytnio czym chwalić. Podczas tych 800 godzin nie skupiałem się zbytnio na majątku, lecz posiadam aktualnie samochód Banshee oraz to, czym raczej chwalić się nie chwalę, czyli motor Faggio.

5D4B3bb.png

4zcR3Da.gif

5D4B3bb.png

K - Odejdźmy od serwera, masz jakieś marzenia?
C – Aktualnie moim marzeniem jest ukończyć szkołę średnią, do której uczęszczam i dobrze napisać maturę. Oprócz tego może w przyszłości jakieś fajne autko udałoby się kupić oraz znaleźć partnerkę.

K - Co lubisz robić w wolnym czasie oprócz gry na serwerze?
C – Aktualnie nie mam jakiegoś stałego hobby, jak już wspominałem, czasem jak mi się nudzi, to lubię poczytać jakieś książki, całą noc oglądać seriale lub wieczorem wyjść na spacer.

K - Złapałeś złotą rybkę, jakie masz życzenie?
C – Wyjechać gdzieś, gdzie jest zawsze ciepło i nie mieć żadnych zmartwień.

K - Powoli zbliżamy się do końca, chciałbyś kogoś pozdrowić?
C – Jasne, chciałbym pozdrowić @PoyeBunnY, @MR-Bartus, @tkler1, @IcykDwujeczka@BoVer@TeKMistrz, @.Mich4U, @Byialy*@Aza*, @NexuSOfficial*@Kju., @Chorywacja@Symcio, @xXVirtexXx., resztę frakcji San Andreas Medical Department, całą organizację Olimp, czytelników tego wywiadu oraz oczywiście Ciebie!

K - Również pozdrawiam, dziękuje za wywiad!
C – Również dziękuje za wywiad, papatki!

5D4B3bb.png

h8OAWEo.png

Autoryzował: @MateuszXQ

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin