Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na DawiSS* - oskarżony przez vxz*|kcpd|


Minx*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: DawiSS*
    Data i godzina zdarzenia: 20:50
    Pełen opis sytuacji: Nie ma co tu wiele mówić, f-usz najwidoczniej nie zna taryfikatora i wsadził mnie do puchy na 50 minut za ostrzał, a z tego co wiem za to wykroczenie jest 30 minut // dodatkowo informował mnie, że zostane wsadzony za ostrzał, lecz dostałem jail'a za całkowicie co innego
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:  
image.png?ex=65cbc90c&is=65b9540c&hm=0e611cebdc15eb8ec60d98cf2c5eaea1a459b9e2844633851126cbdb806afd4d& image.png.5faf5fcc2f233031c90cce04cdf615e5.png

 

Ja, vxz*|kcpd| zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez vxz*|kcpd|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie - Sergeant I DawiSS*, S. A. Police Department.
Faktycznie w radiowozie przez zamieszanie podałem Ci zły powód, jednak od początku miałeś zostać umieszczony za zabójstwo FP na okres 50 minut, poniżej wklejam logi:

Spoiler

2024-01-30 20:47:47> ZABOJSTWO pepsiak01 został zabity przez vxz*|kcpd|, bronią AK-47
2024-01-30 20:48:06> ZABOJSTWO vanos został zabity przez vxz*|kcpd|, bronią AK-47


Za małą pomyłkę w radiowozie przepraszam, lecz jednak od samego początku nakazane zostało mi umieścić Ciebie za zabójstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DawiSS* napisał:

Uszanowanie - Sergeant I DawiSS*, S. A. Police Department.
Faktycznie w radiowozie przez zamieszanie podałem Ci zły powód, jednak od początku miałeś zostać umieszczony za zabójstwo FP na okres 50 minut, poniżej wklejam logi:

  Ukryj zawartość

2024-01-30 20:47:47> ZABOJSTWO pepsiak01 został zabity przez vxz*|kcpd|, bronią AK-47
2024-01-30 20:48:06> ZABOJSTWO vanos został zabity przez vxz*|kcpd|, bronią AK-47


Za małą pomyłkę w radiowozie przepraszam, lecz jednak od samego początku nakazane zostało mi umieścić Ciebie za zabójstwo.

@DawiSS* na kolejny raz przykuwaj większą uwagę do wykonywanych czynności. Ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin