Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sell Bullet 2.2 PFT niewielkie braki


mengelke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Bullet
ID: 111510
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 6739,5km i rośnie
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1084), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( SWEETY ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) LPG 75 kluczyk

Cena: offki 1.2kk+

Coś od siebie:  do fajnej zabawy :)

SSy-https://imgur.com/GMSQCBD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mengelke napisał:

y nie ? napisalem offy 1.2kk + wiec no co ty za 1kk to 2.2 nei znajdziesz 

brat chce 1.2kk+ za buleta na brakach i freszach Xddd za 1kk ostatnio buleta 2.2 pft kupilem wiec co ty gadasz ze za 1kk nie znajde Xpp to po 1.1 chodzi a nie 1.3 ktore ty chcesz dostac // 1.01kk bo pkt

Edytowane przez bartekvz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bartekvz napisał:

brat chce 1.2kk+ za buleta na brakach i freszach Xddd za 1kk ostatnio buleta 2.2 pft kupilem wiec co ty gadasz ze za 1kk nie znajde Xpp to po 1.1 chodzi a nie 1.3 ktore ty chcesz dostac // 1.01kk bo pkt

a nie wiem ty masz jakis problem do tego ? mi sie nie spieszy chce zoabczyc oferty a 1.2kk oferta byla wiec po co mam taniej spzredawac ? jezeli masz sie plakac to nie musisz tutaj . Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mengelke napisał:

a nie wiem ty masz jakis problem do tego ? mi sie nie spieszy chce zoabczyc oferty a 1.2kk oferta byla wiec po co mam taniej spzredawac ? jezeli masz sie plakac to nie musisz tutaj . Nie pozdrawiam

ta 1.2kk w trejd za hermesa 1.6 pewnie xpp na lepszym secie ostatnio ziomek takiego ft bez nitro za 1.15k oddac chcial  // 1.011kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bartekvz napisał:

ta 1.2kk w trejd za hermesa 1.6 pewnie xpp na lepszym secie ostatnio ziomek takiego ft bez nitro za 1.15k oddac chcial  // 1.011kk

bylo w gotówce u gracza filetzkurczaka czy jakos tak na forum od intela wiec no nie musizsz pisac czegos cos jest nierawda a sam hermes to moze jest wart te 1.2 ale nie geiełdowo

to moje auto wiec ja sobie cene ustalam a nie ty odemnie tego nie kupisz i to ci gwarantuje wiec szkoda zebys sie pocił i wypisywal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mengelke napisał:

skoro ty za bulleta z nitrem dawales komus 1kk Xd i ci odrazu podziekowal i ten bullet poszedl za wiele wiecej wiec no ten tego zycze ci miłego

spytaj sie nufika czy mnie zna i czemu mu taka oferte dalem pozdro 

 

1 minutę temu, w1ruwa napisał:

to pokaż dzieciaczku

zobacz se moja baze 

1.015kk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mengelke napisał:

Model: Bullet
ID: 111510
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 6739,5km i rośnie
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1084), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( SWEETY ), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) LPG 75 kluczyk

Cena: offki 1.2kk+

Coś od siebie:  do fajnej zabawy :)

SSy-https://imgur.com/GMSQCBD

1,001kk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin