Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Piękna klasyczna taksóweczka Solace 1.6 pft what?


Kuziores
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Solace (4805)
ID: 122263
Pojemność silnika: 1600cm3
Przebieg pojazdu: 650,7km
Dodatki: stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, aplikacja eTransporter
Cena: Oferty
Coś od siebie: piękna klasyczna furka w 4 furtkach idealna do etransa i podbijania zlotów. Lampy Carrot
SS’y: https://imgur.com/a/fPCcXV0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cygan. napisał:

Podziękujemy bo co ? Bo bólu dupka ze ktoś Ci prawdę napisał? Xd podtrzymuje swoją ofke   200k

podziękujemy bo coś widocznie z tobą nie tak jeśli nie potrafisz zrozumieć że ktoś dał większą ofertę niż handlarz także jedyny ból jaki tu widzę to twój. Możesz podtrzymywać jaką chcesz, dzięki za oferte/bumpa ale nie sprzedam ani za 200 ani 210 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, HasanKebab napisał:

podziękujemy bo coś widocznie z tobą nie tak jeśli nie potrafisz zrozumieć że ktoś dał większą ofertę niż handlarz także jedyny ból jaki tu widzę to twój. Możesz podtrzymywać jaką chcesz, dzięki za oferte/bumpa ale nie sprzedam ani za 200 ani 210 :D 

to pokaz kto dal ta ofke :) 

200k tak jak juz pisalem bo pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cygan. napisał:

to pokaz kto dal ta ofke :) 

200k tak jak juz pisalem bo pkt

ale po co mam ci pokazywać kto? jak nie pójdzie dziś to sie ugadałem z gościem że sie zamieniamy i wtedy ci pokaze :D

 

3 minuty temu, Schab_Srpski napisał:

Dzięki za free repkę, podlicz sobie ten pojazd znawco i zobacz ile to jest warte ;D // 201k

podliczyłem po demontach 269k wannabe handlarzyku ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HasanKebab napisał:

ale po co mam ci pokazywać kto? jak nie pójdzie dziś to sie ugadałem z gościem że sie zamieniamy i wtedy ci pokaze :D

 

podliczyłem po demontach 269k wannabe handlarzyku ;D 

no naprzyklad zeby za twoimi slowami szly dowody a nie glupie wyssane z palca kocopoły xD 203k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin