Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na EnchantedTransporter7, oskarżony przez aha?.


NUKETOWN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: aha?
Nick osoby oskarżonej: @EnchantedTransporter7
Powód napisania skargi: Błędny powód odholowania pojazdu, samochód miał zaciągnięty ręczny - poszedłem pomóc z zadaniem na DM, wróciłem i samochodu nie ma (dodatkowo w spoilerze dołączam log o wyjściu ze strefy DM - w tym momencie auta już nie było). Chciałbym też się dowiedzieć, w mniemaniu oskarżonego, jak pojazd stojący na bezdrożu utrudnia komukolwiek ruch.

Spoiler
[2024-02-06 17:11:14] [Output] :  ⊚ Zaciągnięto hamulec ręczny
[2024-02-06 17:11:14] [Output] :  ⊚ Zgaszono silnik pojazdu
[2024-02-06 17:18:01] [Output] : Opuściłeś strefę bezprawia.


Dowody:Screen z PPJak postawiony był (orientacyjnie) pojazdInformacja o skardze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, EnchantedTransporter7 napisał:

nie wiem czy oto auto chodzi?

Tak, o to.

To teraz proszę, powiedz mi, gdzie zastosowałeś się do Waszego taryfikatora frakcyjnego? Dokładniej chodzi o ten podpunkt:
 

Spoiler

Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

Na załączonym screenie widać, że zrobiłeś go 2 minuty po moim pozostawieniu go. Dodatkowo, nie dostałem żadnej wiadomości od Ciebie nt. ewentualnego przestawienia pojazdu (ani żadnego innego upomnienia).
 

Spoiler

 c8IlRaL.png

Po drugie - na screenie nie widać, czy pojazd ma zaciągnięty ręczny lub nie - zgodnie z nadesłanym przeze mnie logiem ma.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź zarządu.

Edytowane przez aha?
Zbędne linki w spoilerze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dodatkowo, nie dostałem żadnej wiadomości od Ciebie nt. ewentualnego przestawienia pojazdu (ani żadnego innego upomnienia)." A byłeś w pobliżu? Nie 


Po drugie - na screenie nie widać, czy pojazd ma zaciągnięty ręczny lub nie - zgodnie z nadesłanym przeze mnie logiem ma. - Dalej jest to auto porzucone, czy ma zaciągniety ręczny czy nie.

Fakt czas skróciłem o 30 sekund podczas robienia screena, natomiast podczas zakładania blokady i wciągnięcia go na lawetę, nie byłeś w pobliżu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin