Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na DawiSS* - oskarżony przez AreoAdix11


AreoAdix11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @DawiSS*
Data i godzina zdarzenia: 17:10 - 17:47  / 18.02.2024
Pełen opis sytuacji: Podczas pościgu owy funkcjonariusz dopełnił się przekroczenia swoich uprawnień w celu złapania zatrzymanych.
Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

Przypominam że film nie jest w celach humorystycznych. Jest to film dowodowy, z nutką humoru aby lepiej się oglądało.

Ja, AreoAdix11 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez AreoAdix11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretny czas owych wydarzeń

1:35 - 2:50 - Po zgubieniu radiowozów, ukryłem się w randomowym miejscu, które nie jest tak łatwe do znalezienia lecz nadal DawiSS* zrobił to bez problemów.

5:00 - 7:22 - ( Cała akcja przesiadki do "przypadkowego" znalezienia nas trwała 5min ) Przebili opony a aucie, więc zrobiliśmy przesiadkę. W momencie przebicia opon oraz przesiadki nie było za nami żadnych radiowozów oraz pojazd nie był poszukiwany. ( dostałem info, że funkcjonariusze mają dostep do sprawdzenia lokalizacji pojazdu, który został wskazany do zatrzymania lecz owe auto nie posiadało poszukiwania. ) Nagle DawiSS* znalazł nas oraz po paru sekundach za nami był już cały pościg.

7:22 - 8:30 - Nadal pojazd , którym uciekaliśmy nie posiadał zatrzymań ale nadal nas znaleźli na spawnie.

8:40 - Dopiero wtedy pierwszy raz kierowca auta, dostał powiadomienie aby się zatrzymał.

10:30 - 11:00 - Funkcjonariusz dokonał się wtedy skrócenia. ( Widać 2 radiowozy, które zawracają aby nie popełnić tego samego błędu jak DawiSS* )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonariuszom została wydana zgoda na użycie MDT aby cię szukać ponieważ gubili cię ze względu na twoje skracanie, które możemy zauważyć na 19 sekundzie twojego pościgu. Ewidentnie widać, że pościg nie jest RP dlatego zostały wydane takie zgody.  Co do skracania w 10.30 minucie funkcjonariusz przejął "P1" i mógł wykonać taki manewr za tobą.

Po  analizie całego filmu dochodzę do wniosku, że funkcjonariusze postąpili prawidłowo i nie widzę żadnych błędów w ich strony.

Skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin