Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Napad na bank przez 4Wars


vvz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Cześć! Z tej strony Redaktor @Hexylo* wraz z Reporterem Specjalistą @Piko0412 z Redakcji 4Life News.

Dziś przedstawimy wam relację z akcji organizowanej przez biznes 4WarsZapraszamy do przeczytania.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

pfJOz6j.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Dnia 17 lutego 2024 roku odbyła się akcja organizowana przez biznes 4Wars. Więcej informacji dowiecie się, czytając tę relację.

Przyjazd na miejsce akcji jednostek: SAPD 3x DAVID i 2x ZEBRA, SARA laweta Oversize, 2x Pony, Dozer, Barrack, 2x DFT-30 (laweta), SAFD jednostki z JRG 1 oraz 2 w tym Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo Ratownicza, SAMD 4x Karetki, Patrolówka (Huntley), 2x śmigłowce LPR, koroner. Na samym początku SARA dostała informację o odholowaniu śmigłowca przemytników po nieudanej akcji. Transport dokładnie kierował na główną bazę 4Wars, która znajduje się na Pilgrim w Las Venturas. Kierujący Działaniami Ratowniczymi SAFD poprosił o zatrzymanie ruchu kolejowego do magazynu, odłączenie wszelkich miediów, prądu i gazu, dodatkowo zostało poinformowane centrum zarządzania kryzysowego oraz zadysponowane pogotowie elektryczne i gazowe.  Opanowanie pożaru, oraz wyciąganie osób, które nie wymagały specjalistycznego sprzętu, dalej Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza weszła do budynku w celu odnalezienia osób pod gruzami, a następnie wydobycia ich oraz oddanie w ręce ratowników. W międzyczasie podczas działań gaśniczych wybuchł jeden z sześciu ładunków wybuchowych C4, następnie SAPD odpowiednimi jednostkami wkroczyła do środka, wykorzystując robota i poszukiwali ładunków. SAFD bardzo dobrze sobie poradziła z pożarem budynku, a następnie odpowiednie ludzie z 4Wars wkroczyły na teren i wykonywali dalszą robotę. Po zrobieniu wszystkiego od strony 4Wars, Frakcja SARA wjechała dwoma lawetami i miała za zadanie odholować  4 pojazdy, które brały udział w całej akcji. 

 

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

sXnjO5V.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Również udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z prowadzącą osobą całą akcją, który jest @kondu32.

H - Hexylo*

k - kondu32

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

H: Cześć! Z tej strony Redaktor Hexylo* z Redakcji 4Life News. Czy chciałbyś udzielić mi odpowiedzi na parę pytań?
k: Hej, oczywiście, że tak.

H: Świetnie! Co dokładnie działo się podczas akcji? Jaki był powód wezwania aż tylu służb?
k: 4Wars miało za zadanie przygotować się do napadu na bank. Postanowiliśmy zakupić 6 ładunków wybuchowych C4, które miały nam ułatwić obrabowanie banku. Jednakże sprzedawca nas oszukał i najprawdopodobniej jeden ładunek wybuchł, ja wyszedłem na papierosa, a tu nagle usłyszałem trzask, obracam się za siebie, a tutaj wszystko się wali i pali. Od razu postanowiłem wezwać odpowiednie służby. 

H: Czy było wam łatwo opanować całą akcję? 
k: Czasem bywało ciężko przez natłok osób, każdy starał się coś odgrywać, ale daliśmy wszyscy wspólnie radę.

H: Co sprawiło wam najcięższe trudności?
k: Moim zdaniem nic, wszyscy mieliśmy jakieś drobne problemy z połapaniem się do kogo pisane są konkretne wiadomości, lecz ostatecznie wszystko wyszło tak jak chcieliśmy.

H: Ile trwała cała akcja, aby teren był bezpieczny w 100%?
k: Akcje z frakcjami zaczęliśmy o 18:10 wtedy dostali oni zgłoszenie, a akcja zakończyła się około godziny 20:00.

H: Dzięki, to już tyle, o co chciałem cię zapytać.
k: Dzięki również.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

TFEvaV7.gif

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

d2MCo0V.png

hl39QB7.png

Autoryzował: @Mlonskyy

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin