Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pepsiak01 - oskarżony przez baziu


baziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: @pepsiak01
    Data i godzina zdarzenia: 25.02.2024 r.
    Pełen opis sytuacji: Dzisiejszego wieczoru miałem pościg, który zakończył się na strefie DM, oskarżony zakuł mnie z dość dużej odległości. Według mnie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/K6QIrAK

 


Ja, baziu zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Witam, Sergeant I pepsiak01. 

Na początek może przedstawię możliwość tego zdarzenia. Jak wiemy na serwerze są przejawy tzw. Dezsynchronizacji, w przypadku próby zakucia i wyjęcia Cię z pojazdu taka sytuacja miała najprawdopodobniej miejsce.

 

Na widocznym nagraniu widać, że w 3 sekundzie moją postać lekko cofa, biega w miejscu, dodatkowo u mnie odległość przy pojeździe była widoczna stosunkowo mała odległość. Myślę, że dało to się wytłumaczyć w gierce bez zbędnej skargi.

 

To tyle ode mnie, miłego wieczorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, pepsiak01 napisał:

Jak wiemy na serwerze są przejawy tzw. Dezsynchronizacji, w przypadku próby zakucia i wyjęcia Cię z pojazdu taka sytuacja miała najprawdopodobniej miejsce.

Zgadza się, zdarzają się, ale w tym przypadku to nie mam pewności. Przykładowy filmik sprzed 3 lat - https://imgur.com/a/JIODDDG Sytuacja wygląda tak samo, nie wydaje mi się, że to też była desynchronizacja. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
52 minuty temu, baziu napisał:

Zgadza się, zdarzają się, ale w tym przypadku to nie mam pewności. Przykładowy filmik sprzed 3 lat - https://imgur.com/a/JIODDDG Sytuacja wygląda tak samo, nie wydaje mi się, że to też była desynchronizacja. 

Pozdrawiam

No faktycznie ta sytuacja jest podobna, ale jest znacznie inna odległość. Jeśli faktycznie wina będzie z mojej strony jedynie mogę przeprosić oraz wykonać jakąś rekompensatę, myślę, że możemy wyłącznie poczekać na decyzję i poznać ich opinię i ostateczną decyzję.

 

Ps: Na dodatek jeśli można dodać, na dm w obecnej było ponad 25 osób i nie było możliwości wjechania oraz próby boxu Ciebie, więc stąd to wyciągniecie z pojazdu, gdy jechałeś te możliwe 10km/h, była to decyzja bez planu, gdyż obecny dowodzący wolał zająć się głównie osobami innymi niż ty jak sam byłeś, podałem informację o twojej lokalizacji i później o twoim wyciąganiu.

 

Edytowane przez pepsiak01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd jakiego doświadczyłeś jest spowodowany poprzez dezsynchronizacje MTA. Zapewne perspektywa funkcjonariusza była inna jak u ciebie. Na filmie widać jak zachodzi dezsynchronizacja. Funkcjonariusz popełnił wszystko prawidłowo i zostaje uniewinniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin