Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Było fajnie lecz czas się wzijać


Admaxis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adam nie pozwalam Ci odejść. Jeszcze się rozliczymy i pogadamy to na spokojnie, a teraz usuwaj to pożegnanie i zostań z nami. Ja tak tego nie zostawię, nie ma szans Adam.

Nieee! Jak mogłeś, Adam? O nie. Zostań. Szkoda, będziemy dalej w kontakcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja nie umieram. Jak nie ta gra to jakaś inna kiedyś (nie MTA) Pogramy sobie i też będzie ok. Na MTA świat się nie kończy. Wiadomo serwer zostanie mi do końca pamięci ale prędzej czy później każdy kiedyś musi odejść, więc to jest normalna rzecz :)

 

I tak Norbi jest lepszy w pisaniu pożegnań ode mnie.

Dziękuję wszystkim za ciepłe pożegnanie, naprawdę doceniam każde słowo, które napisaliście o mnie ale i tak za kilka dni nikt mnie nie będzie pamiętać, a serwer jeszcze na tym skorzysta.

Bardzo ciesze się, że wróciłem w najważniejszym momencie serwera czyli w czasie wielkich zmian oraz bicia rekordu.

Byłem na serwerze w chwili "raczkowania" oraz w wielkiej chwili, gdy wszyscy razem biliśmy ten wspaniały rekord - Na pewno wiele serwerów Nam zazdrościła, a konkurencja na pewno poczuła oddech na plecach, że ich doganiacie lecz moim zdaniem w tej chwili serwer nie jest przygotowany na 400+ online, bo jak nie patrząc były jednak lagi i zbyt mało prac dorywczych, aby wszyscy nie pozabijali się lecz fajnie było ujrzeć taki tłum na serwerze.

 

Nie żałuję ani jednej chwili ani żadnego słowa Dziękuję, naprawdę często słowo dziękuję, thx, dzięki padało codziennie po kilkadziesiąt razy i to dawało mi motywację do dalszego pomagania.

Wiele osób chciało pisać na mnie pochwałę nawet nie zliczę ile razy i za to również wam dziękuję mino iż takiego działu nie ma, to mnie jeszcze bardziej motywowało. Bądźcie sobą i nie zmieniajcie się, nie patrzcie na konkurencję ani na innych, to daleko zajdziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin