Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Jack** oskarżony przez voice.of.voiceless


what?
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: voice.of.voiceless
Nick osoby oskarżonej: Jack**
Powód napisania skargi: Zabranie samolotu (Dodo 68989) prawidłowo zaparkowanego, mimo iż czas postoju nie przekroczył 24h
Dowody:
image.png.fa6751cceb8c90255a91f798b0ccd1c5.png - kiedy był ostatni raz w użyciu @Jack**?
 image.png.ff5e38e1a730c33946ecf0dd76399d92.png - to są samoloty organizacyjne, nie po to na licytacji domek na op. lotnisku kupowałem, żeby nam teraz straż miejska holowała pojazdy stamtąd. Członkowie organizacji wiedzą jak parkować, każdy został poinstruowany w tym. Tłumaczył zresztą mi zasady support Polakovsky, za co mu serdecznie dziękuję, bo pytań mieliśmy mnóstwo z racji tego, że używamy op. lotniska jako parkingu dla samolotów. 

 

Edytowane przez voice.of.voiceless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku nie ma wytyczonego miejsca, na którym samoloty mogą stać, więc stwierdziłem, że jest on źle zaparkowany, tym bardziej, że teren nie należy do żadnej posiadłości.

Ponadto my jako SARA, nie mamy wspomniane w regulaminie o miejscach parkingowych na lotniskach, więc czekam na wypowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin