Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Pamefloxe, oskarżony przez xXMuszkaXx


xXMuszkaXx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: xXMuszkaXx 
Nick osoby oskarżonej: @Pamefloxe
Powód napisania skargi:  Wywóz aut z parkingu przed upływem 24h. Gracz z frakcji SARA zaczął wywozić moje pojazdy z darmowego parkingu, ponieważ jak uznał "zawadzają" (zaznaczam, że były zaparkowane prawidłowo). Gdy napisałem mu, że nie ma takiego punktu w regulaminie, gracz zaczął wybraniać się tym, że ma "zgodę dyżurnego na discord". Od zostawienia pojazdów w tym miejscu nie minęło 24h, a z tego co wiem po upływie tego czasu można dopiero zabrać pojazd do przechowywalni. Niestety sytuacja powtórzyła się dwa dni później, gracz ponowie zaczął wywozić moje pojazdy przed upływem ich czasu. W razie potrzeby mogę podesłać dokładne miejsce, w którym stały pojazdy.
Dowody:  ---
Dowód na poinformowanie gracza o skardze: 

Spoiler

image.png.f9c4665885474308b8b38e854d11de74.png

 

Edytowane przez xXMuszkaXx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Uszanowanie, z tej strony Inspektor Naczelny Pamefloxe z San Andreas Road Assistance.

Tu ss z pojazdów które holowałem (w razie potrzeby posiadam wszystkie pojedyńcze)

Spoiler

7vJ0GvZ.png

Jest to parking publiczny, nie twoja prywatna posesja więc nie możesz zawalać całego parkingu swoimi pojazdami.

Pojazd został odholowany na mocy ogłoszenia którego dostaliśmy dnia 13.10.2023 12:39

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Pamefloxe napisał:

Pojazd został odholowany na mocy ogłoszenia którego dostaliśmy dnia 13.10.2023 12:39

Witam, na mocy jakiego ogłoszenia ? Proszę podać mi punkt w regulaminie serwera, który zakazuje parkowania pojazdów na parkingu publicznym.

Edytowane przez xXMuszkaXx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu pojazdy holujemy na mocy rozporządzenia od KSF.

Parking publiczny nie służy do zapychania go swoimi pojazdami, tak żeby nikt więcej nie mógł z niego korzystać, a tym bardziej w sytuacji, którą widzimy na screenie dowodowym powyżej, ponadto śmiem twierdzić, że nie korzystasz regularnie z tych pojazdów.

Podsumowując, nie widzę winy pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin