Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o powrót w szeregi organizacji - Muflus


Muflus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PID: 110402
Login: Muflus
Nick: Muflus
Odnośnik do profilu: @Muflus
Dokładna data odejścia: 24 grudzień 2022r.
Ranga podczas odejścia z organizacji: Emeryt ?
Dowód na pobyt w organizacji (wymagane): 

Spoiler

fmbymGx.png


Czy spełniasz wymagania dotyczące powrotów : Tak chyba, że powyższy screen to nie dowód na pobyt w organizacji bo pkt. 2 regulaminu powrotów do organizacji mówi:

Cytat

• Obowiązuje konieczność potwierdzenia wcześniejszego pobytu w organizacji, poprzez umieszczenie wycinku z ogłoszeń w poszczególnym punkcie wzoru poniżej.


Czy oświadczasz iż zapoznałeś się z zasadami, i w wniosku napisałeś tylko prawdę: Tak


// Słówko ode mnie
Nie wiem czy powinienem ale od Siebie chciałbym dodać tyle, że popełniłem parę błędów i odszedłem bez słowa stąd też brak informacji o tym a byłem w tamtym czasie ciągle AFK i organizacja była duża, że z pewnością nikt nie zwrócił na to większej uwagi. Chciałbym powrócić na stare środowisko bo złapałem zajawe na giere po tej nazwałbym to 3 letniej przerwie, a z Olimpu mam bardzo dobre wspomnienia.

//EDIT
Nie ważne gmatwam się w tym co robię ostatnio sorka. Chciałbym powrócić jeżeli jest taka opcja ponieważ wyjście bez informacji zarządu to już chyba BlackLista więc nie wiem jak to zostanie rozwiązane. Zrozumiem wszystko bo to tylko i wyłącznie moja wina.

Edytowane przez Muflus
:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin