Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Właścicielem Serwera ZbyK.gg - „miałem jedną rzeczywiście poważną ofertę sprzedaży serwera..”


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko wywiad, choć pytania o pieniądze i pytania sugerujące nie bardzo mi się spodobały. Jeśli prowadzisz wywiad, to twoje zdanie się nie liczy (z całym szacunkiem) i lepiej jakbyś zadawał pytania neutralne, bez wyrażania swojego zdania, które może mieć wpływ na gościa i jego odpowiedzi :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Skrzyp3k napisał:

Spoko wywiad, choć pytania o pieniądze i pytania sugerujące nie bardzo mi się spodobały. Jeśli prowadzisz wywiad, to twoje zdanie się nie liczy (z całym szacunkiem) i lepiej jakbyś zadawał pytania neutralne, bez wyrażania swojego zdania, które może mieć wpływ na gościa i jego odpowiedzi :) pozdro

Witaj, w wywiadzie zostały poruszone tematy np. biznesowe, powodem tego na pewno jest ciekawość czytających wywiad oraz to że taki wywiad nie pojawia się co miesiąc tylko co np. 6 lat. Sam Zbyk zgodził się na udzielenie odpowiedzi na wywiad, oraz napomniał że mu się całość podoba.

Do wątku z moim zdaniem, sama myśl i wypowiedź o moim zdaniu ma tylko i wyłącznie na celu rozwiniecie odpowiedzi/myśli Zbyszka na dany temat, odpowiedź na to " A co by było jak by stało się to?", Poprostu bez takich pytań, lekkiego łapania słówko sam wywiad był by po prostu nudny

pozdrawiamB)

Edytowane przez Wiktor_1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin