Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownica M1CH4K_Number_One oskarżony przez BuchMan


BuchMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: BuchMan
Nick osoby oskarżonej: @M1CH4K_Number_One
Powód napisania skargi:  Pracownik w wielu sytuacjach dopuścił się odwalania podczas służby jeżdżąc lawetą po mieście.
Dowody: https://imgur.com/a/W8stmQG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mścisz się na mnie za to że ci odholowałem pojazd gdzie był nieprawidłowo zaparkowany. Ciągle mnie śledziłeś gdzieś ponad 20 minut tyle razy ci pisałem abyś przestał mnie śledzić a ty dalej to robiłeś. Administracja też cię upominała abyś przestał i to nie jeden administrator a ty dalej robiłeś swoje, nie wykonywałes moich poleceń oraz ani administracji. Odnosnie klipów

1, Już jeździłeś ponad 15 minut za mna i naprawde już przesadzałeś, jak ci piszę że masz za mną nie jeździć to masz nie jeździć młody.

2. Przy tym na autostradzie to zlagowało mi grę i jak już gra zaczeła działać mi poprawnie to leżałeś na dachu.

 

Tyle ode mnie i następnym razem słuchaj się poleceń administracji oraz ludzi z frakcji. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, M1CH4K_Number_One napisał:

Witam 

Mścisz się na mnie za to że ci odholowałem pojazd gdzie był nieprawidłowo zaparkowany. Ciągle mnie śledziłeś gdzieś ponad 20 minut tyle razy ci pisałem abyś przestał mnie śledzić a ty dalej to robiłeś. Administracja też cię upominała abyś przestał i to nie jeden administrator a ty dalej robiłeś swoje, nie wykonywałes moich poleceń oraz ani administracji. Odnosnie klipów

1, Już jeździłeś ponad 15 minut za mna i naprawde już przesadzałeś, jak ci piszę że masz za mną nie jeździć to masz nie jeździć młody.

2. Przy tym na autostradzie to zlagowało mi grę i jak już gra zaczeła działać mi poprawnie to leżałeś na dachu.

 

Tyle ode mnie i następnym razem słuchaj się poleceń administracji oraz ludzi z frakcji. Pozdrawiam 

Żadnej gry Ci nie zlagowało na filmiku widać jak płynnie wracasz na poprzedni pas ruchu po staranowaniu mnie. Czy się mszczę ? Nie nazwałbym tak tego ja po prostu sprawdzałem czy ty jesteś taki idealny. "Nie wykonywałeś moich poleceń". A kim Ty jesteś żeby mi polecenia wykonywać. Do poleceń administracji również miałem prawo się nie zastosować z racji że jestem wolnym człowiekiem i nie łamałem regulaminu. Po kolejne w czym Ci przeszkadzałem z jeżdżeniu w kółko po LV rzeczywiście Ci przeszkadzałem jeżdżąc za Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie życzyłem sobie młody abyś za mną jeździł więc było się posłuchać, administracja też ci kazała i powinieneś zostać ukarany za niestosowanie się do polecen administracji. Ciekawi czemu taki skłonny do rozmowy nie byłeś w grze tylko tu xd. Lider Frakcji powiedział mi abym zgłąszał takie incydenty i to zostało uczynione.Pozdrawiam 

Edytowane przez M1CH4K_Number_One
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymi zwrotami "młody" wykazujesz się arogancją i brakiem poszanowania 2 osoby i ewidentnie próbuje mnie tym sprowokować. Nie mogę zostać ukarany za nie wykonywanie poleceń administracji, ponieważ miałem prawo ich nie wykonać. Po następne to że sobie za Tobą jeździłem nie uprawnia Cię do odwalania co idealnie widać na nagraniach jak wziąłeś mój pojazd na lawetę i po 3 sekundach go zrzuciłeś odjeżdżając i jak mnie ładnie staranowałeś i nie wmówisz mi że to lag bo na nagraniu ładnie widać jak płynie mnie taranujesz i potem wracasz na poprzedni pas ruchu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin