Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Chrzano_o- Oskarżony przez macqo


macqo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Chrzano_o
    Data i godzina zdarzenia: 03.03.2024 ok 16.10
    Pełen opis sytuacji: Jechałem sobie z LS do SF na giełdę i widziałem pościg. Przepuściłem oba radiowozy które za mną jechały (pościg był w drodze do SF). Na moście przy stacji benzynowej kierowca zawrócił i niechcący wjechałem w pd które zawracało. Po chwili za mną zjawiła się kolejna radiolka i PD postanowił mnie zabić. Chciałbym wiedzieć dlaczego skoro przepuściłem oba radiowozy i nie przeszkodziłem w żadnym stopniu w schwytaniu uciekającego 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/fFy3hBx 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Captain I Chrzano_o.

Jeździłeś za kordonem pościgowym dłuższą chwilę i utrudniałeś nam działania. Nie reagowałeś na wezwania do odłączenia się od pościgu więc została wydana zgoda na wytrącenie Cię z ruchu i ostrzelanie. Miałeś wystarczająco dużo czasu, żeby zareagować na wezwania do odłączenia. Poniżej są logi z momentu chwilę przed ostrzałem, a zostałem poinformowany chwilę wcześniej na kanale, iż już 3 ostrzeżenia otrzymałeś. Wrzuć dłuższe nagranie, a nie sam moment ostrzału w Twoim kierunku.

[2024-03-03 16:08:25] [Output] : *MEGAFON* (Chrzano_o): Cywilu, odłącz się od pościgu, w przeciwnym razie zostaniesz ostrzelony, bądź wytrącony z ruchu!
[2024-03-03 16:08:34] [Output] : *MEGAFON* (SMARK): Cywilu, odłącz się od pościgu, w przeciwnym razie zostaniesz ostrzelony, bądź wytrącony z ruchu!
[2024-03-03 16:08:37] [Output] : *MEGAFON* (Chrzano_o): Cywilu, odłącz się od pościgu, w przeciwnym razie zostaniesz ostrzelony, bądź wytrącony z ruchu!
[2024-03-03 16:09:14] [Output] : * Zabiłeś gracza macqo! [OUT OF DM]
[2024-03-03 16:09:15] [Output] : macqo [385]: a ty co

Pozdrawiam. Czekam na wypowiedź Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Chrzano_o napisał:

Witam, Captain I Chrzano_o.

Jeździłeś za kordonem pościgowym dłuższą chwilę i utrudniałeś nam działania. Nie reagowałeś na wezwania do odłączenia się od pościgu więc została wydana zgoda na wytrącenie Cię z ruchu i ostrzelanie. Miałeś wystarczająco dużo czasu, żeby zareagować na wezwania do odłączenia. Poniżej są logi z momentu chwilę przed ostrzałem, a zostałem poinformowany chwilę wcześniej na kanale, iż już 3 ostrzeżenia otrzymałeś. Wrzuć dłuższe nagranie, a nie sam moment ostrzału w Twoim kierunku.

[2024-03-03 16:08:25] [Output] : *MEGAFON* (Chrzano_o): Cywilu, odłącz się od pościgu, w przeciwnym razie zostaniesz ostrzelony, bądź wytrącony z ruchu!
[2024-03-03 16:08:34] [Output] : *MEGAFON* (SMARK): Cywilu, odłącz się od pościgu, w przeciwnym razie zostaniesz ostrzelony, bądź wytrącony z ruchu!
[2024-03-03 16:08:37] [Output] : *MEGAFON* (Chrzano_o): Cywilu, odłącz się od pościgu, w przeciwnym razie zostaniesz ostrzelony, bądź wytrącony z ruchu!
[2024-03-03 16:09:14] [Output] : * Zabiłeś gracza macqo! [OUT OF DM]
[2024-03-03 16:09:15] [Output] : macqo [385]: a ty co

Pozdrawiam. Czekam na wypowiedź Executive Staff.

dostałem 3 ostrzeżenia sekunda po sekundzie oraz przepuściłem SMARKA więc nie wiem w czym problem. Przepuściłem obydwie radiolki które były za mną po czym chciałem udać się na giełdę. Odłączyłem się od pościgu co widać na nagraniu że jestem daleko. Na samym początku nagrania widać, że dopiero co mi wczytało radiolki które były na moście. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś ostrzeżeń sekunda po sekundzie, od 1 do 3 z zamieszczonych logów miałeś 12 sekund, a dostawałeś ostrzeżenia już wcześniej o czym byłem poinformowany na kanale taktycznym i o czym napisałem w poprzedniej wypowiedzi. Miałeś wystarczająco dużo czasu żeby zjechać na pobocze i dać nam przejechać.  Jak wspomniałem wyżej, wrzuć dłuższe nagranie jak jeździsz za kordonem po Los Santos, bo już tam byłeś ostrzegany o konsekwencjach jakie się z tym będą wiązać. Poza tym chciałbym docenić Twoje umiejętności posługiwania się programem do obróbki nagrań, idealnie uciąłeś nagranie sekundę po tym jak podejmowałem próbę wytrącenia Twojego auta z ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Chrzano_o napisał:

Nie dostałeś ostrzeżeń sekunda po sekundzie, od 1 do 3 z zamieszczonych logów miałeś 12 sekund, a dostawałeś ostrzeżenia już wcześniej o czym byłem poinformowany na kanale taktycznym i o czym napisałem w poprzedniej wypowiedzi. Miałeś wystarczająco dużo czasu żeby zjechać na pobocze i dać nam przejechać.  Jak wspomniałem wyżej, wrzuć dłuższe nagranie jak jeździsz za kordonem po Los Santos, bo już tam byłeś ostrzegany o konsekwencjach jakie się z tym będą wiązać. Poza tym chciałbym docenić Twoje umiejętności posługiwania się programem do obróbki nagrań, idealnie uciąłeś nagranie sekundę po tym jak podejmowałem próbę wytrącenia Twojego auta z ruchu.

Nie mam dłuższego nagrania, ponieważ zapisuje tylko 15s. ,dlatego bo nie mam dużo miejsca na dysku. Po LS tylko raz napotkałem pościg i przepuściłem radiowóz były to okolice przechowalni. Jeśli piszesz że ja mam wrzucić jakieś nagranie to może ty podeślesz swoją próbę pitowania oraz jak przeszkadzałem w pościgu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty wysuwasz oskarżenia w moim kierunku to na Tobie spoczywa odpowiedzialność za dostarczenie wystarczających dowodów potwierdzających Twoje słowa. Ja wskazałem Ci logi, które słabo, ale widać na Twoim nagraniu, potwierdzające moje słowa.

https://imgur.com/a/HrlXBiA

Zostałeś upomniany minimum 3 razy co było wystarczającą przesłanką do podjęcia prób wytrącenia i wyeliminowania Cię z pościgu. To o co pytałeś w skardze:  

3 godziny temu, macqo napisał:

Po chwili za mną zjawiła się kolejna radiolka i PD postanowił mnie zabić. Chciałbym wiedzieć dlaczego skoro przepuściłem oba radiowozy i nie przeszkodziłem w żadnym stopniu w schwytaniu uciekającego

również zostało wyjaśnione. I nie ta radiolka nie pojawiła się po chwili tylko cały czas za Tobą jechała od LS i wysyłała Ci bindy z nakazem odłączenia.

A i jeszcze jedno, skoro masz powtórki 15 sekundowe to dlaczego na załączonym dowodzie nagranie ma 13s? https://imgur.com/a/wKvCvhB

Nie widzę sensu dalszej dyskusji. Proponuję poczekać na wypowiedź ES.

Edytowane przez Chrzano_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin