Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Weekendowy zlot samochodowy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Dzień dobry! Reporter Specjalista @kvmykk.ogf z Redakcji 4Life News! Zapraszam do przeczytania relacji z ostatniego zlotu, który odbył się na parkingu G1.

5D4B3bb.png

pwBAuzj.gif

5D4B3bb.png

Dnia 3 marca w godzinach porannych na słynnym parkingu G1 odbył się zlot organizowany przez organizacje Empire. Wydarzenie zostało zaplanowane na godzinę 12:40, na miejscu pojawiło się wielu graczy wraz z ich pojazdami chętnych do walki o podium względem najlepszego auta. Zlot przebiegał pomyślnie, walki były zacięte i w niektórych przypadkach trzeba było brać pod uwagę dogrywkę. Zlot zakończył się po godzinie 13:10, zwycięzcy otrzymali nagrody za zdobycie podium i wszyscy radośnie opuścili parking.

5D4B3bb.png

KOPLcvD.gif

5D4B3bb.png

Lista zwycięzców wygląda nastepująco:

1 miejsce zdobył gracz @troubleman31 ze swoim Previonem, wygrywając sumę 15 000 PLN!

2 miejsce zdobył gracz @Michael* ze swoim Sentinelem, wygrywając sumę 10 000 PLN!

3 miejsce zdobył gracz @Mlonskyy ze swoim Clubem Classic, wygrywając sumę 5 000 PLN!

5D4B3bb.png

Etf9rSg.gif

5D4B3bb.png

Udało mi się przeprowadzić wywiad z organizatorem całego wydarzenia, graczem @Wydymiarz, zapraszam do przeczytania!

k - kvmykk.ogf
W - Wydymiarz

5D4B3bb.png

k: Czy zechciałbyś odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących zlotu, organizowanego przez ciebie?
W: Z wielką chęcią ciebie wysłucham oraz odpowiem na wszystkie zadane mi pytania.

k: Super, zatem co skłoniło Cię do zorganizowania takiego zlotu?
W: Niestety nasza organizacja ostatnimi czasy nie trzyma się dobrze. Zorganizowałem event z myślą, aby odbudować to, co się zaczęło. Postanowiłem zrobić zlot aut, by super się bawić oraz żeby inny również się dobrze bawili. Mam nadzieję, że organizacja wyjdzie do żywych i znowu będziemy wielkim Empire jak za czasów świetności.

k: Co braliście pod uwagę, wybierając pojazdy?
W: Wygląd, nie liczy się stan konta, jaki masz, chcieliśmy razem z Bartick (któremu również chce podziękować za pomoc) oceniać pojazdy tak, aby każdy miał szanse. Jeden może mieć 100 milionów, na koncie a drugi może mieć tylko 100 tysięcy, dlatego braliśmy pod uwagę wygląd, choć nie tylko taki był zamysł, ale również po gustach.

k: Jak oceniasz przebieg zlotu?
W: Nie ukrywajmy i mówię wszystko szczerze, przebieg zlotu bardzo mi się podobał, że ktoś przynajmniej wpadł do nas i poświęcił swój czas. Godzina nie była przełomowa ze względu, że wieczorem gra trochę więcej osób, ale cały przebieg bardzo mi się podobał. Nikt nie był z problemem, że "to ja powinienem wygrać, a nie on" oraz wszyscy razem ocenialiśmy pojazdy, co bardzo mnie cieszy. Chciałbym jeszcze raz podziękować dla wszystkich obecnych na tym zlocie i aż serce się raduje, jak sobie to przypomnę.

k: Świetnie, dziękuję za wywiad, życzę miłego dnia!
W: Nie ma problemu, ja również dziękuję i życzę miłego dnia!

5D4B3bb.png

Dziękuję za przeczytania relacji, zachęcam do sprawdzania dalszych materiałów z naszej strony!

GHpIboo.png
Autoryzował: @Mlonskyy

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin