Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnajcie,krótka przerwa? Czy może odejście na stałe?


SyNTheTiC*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=Sh012WwYOKo

 

 

 

No z dniem dzisiejszym odchodzę z serwera.Będziecie pewnie pisali za 2,3 dni jest.Owszem nie.Jeżeli wróce to za 2miesiące/3 miesiące W najbliższym czasie napewno nie wrócę.To co chciałem osiągnąc to osiągnolem.

Przegrałem na tym serwerze jakies 1300h.Mam coraz mniej czasu na komputer.Odchodzę również z powodu tego iż niedługo wychodzę z gimnazjum i chcę sie udać już do Technikum.To cóz przejdzmy do pozdrowień.

KubaT-Obiecalem że się spotkamy mamy tylko do siebie 40km! W grudniu we wrocławiu Mordooo? :P Jestes spoko,z nikim mi się tak nie rozmawiało spoko jak z Toba.Pozdrawiam! :P Kontakt FB.

TheSishaten-O jezus tyle przypałów XD SAPD itd. ;P Kontakt FB.

Theira-Też tyle przypałów i może kiedyś się zobaczymy.

Cytryny1233-Eloooo zioms najlepszy zastępca dyrektora! Powodzenia życzę! ;P

Karokuna-Najlepszy dyrektor.Każdego rozumiał  pozdrawiam!

Frixo-Była sprzeczka ale jest już wszystko ok.Pamiętam te pierwsze rozmowy ;33 

kwazi-XDDDDDDDD

Baker-Spoko zioms ;D,Były kłótnie ale to tam no ... :P

Wujcio_BS-Prowadz SAPD jak najlepiej!

BarteQ-Dresiarz elo!

BartekZRK-Te rozmowy na MM! ;D Powodzenia w SAPD.

Krul-Spoko zioms,najlepsze rozmowy,Spoko support,z jako jedynym można było porobić bekę na serwerze.

hsdf-hysydyfy

kalahim-Powodzenia w SAPD.

Damianeg

MrCzosnek

NNiko

smela

Rozjechaniec

GREGORY-Cyganie ;3

 

Osoby zaznaczone byly dla mnie najważniejsze na 4life.Z nimi spędzałem  najwięcej czasu,z nimi odwalalem itd.Najlepsze przypały.Z wyżej wymienionymi osobami najlepiej mi się grało poprostu.Pozdrawiam całą ekipe.Jeżeli o kimś zapomniałem to sorrki było was mnóstwo.Życzę powodzenia  ZbyKowi,Oxygenemu,XQward żeby serwer się rozwijał w jak najlepszym stopniu!

 

Pozdrawiam SyNTheTiC! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

GRUBY KURNA XDDDDDDDDDDDDDDD

DAWAJ GOŚCIU KUPUJ KOMPA I GRAMY W CS'a XDDDDDDDDDDD

ALBO DAWAJ ODWALAMY NA INNYCH SERWERACH BO TU PRZECIEŻ NIE DOCENIAM TEGO ŻE UB DOSTAŁEM I MUSIAŁO MI ODWRÓCIĆ SIĘ BAN.

GOSCIU XDDD KIEDY DO WIELICZKI PRZYJEZDZASZ XDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRUBY KURNA XDDDDDDDDDDDDDDD

DAWAJ GOŚCIU KUPUJ KOMPA I GRAMY W CS'a XDDDDDDDDDDD

ALBO DAWAJ ODWALAMY NA INNYCH SERWERACH BO TU PRZECIEŻ NIE DOCENIAM TEGO ŻE UB DOSTAŁEM I MUSIAŁO MI ODWRÓCIĆ SIĘ BAN.

GOSCIU XDDD KIEDY DO WIELICZKI PRZYJEZDZASZ XDDDDD

Z tobą zawsze :D ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin