Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika AreoAdix11, oskarżony przez Savage.......


Savage.......
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: Savage.......
Nick osoby oskarżonej: @AreoAdix11
Powód napisania skargi: A więc sytuacja wygląda w następujący sposób, gracz @frytka6 wysłał zgłoszenie na sara żeby spuścić ręczny, oskarżony przyjechał i tak uczynił, następnie przez ten występek gracza frytka6 przepchał 3 pojazdy (prawdopobnie z kolegami) na parking płatny i wysłał ponowne zgłoszenie które przyjął inny pracownik frakcji, tym samym pojazd trafił na parking policyjny na kwotę 3x 1000 pln. 
Dowody:  https://imgur.com/a/8M2nHmy (niestety nie posiadam dowodów na sytuacje opisaną wyżej, aczkolwiek wszystko jest w logach, w ten sposób i ja się dowiedziałem kto co i jak dzięki administratorowi)

Edytowane przez Savage.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Adept AreoAdix11 z San Andreas Road Assistance

Sprawa wyglądała tak, otrzymałem 3 wezwania od gracza frytka6 abym spuścił ręczny w trzech pojazdach które były na posesji prywatnej. Gracz pisał, że te auta chce przepchać na dół garażu więc nie widziałem w tym problemu, dodam, że miał kod do bramy więc tym bardziej nie miałem w głowie tego, że zrobi właśnie takie coś, pisał że sobie poradzi i tak dalej, że nie jestem potrzebny, więc pojechałem i pełniłem dalej służbę. Jednak z tego co widać, zostałem oszukany i widać co wyszło.
Tak czy inaczej wina leży po mojej stronie, jestem tego świadomy i będę czekał na wypowiedź zarządu. 

Pozdrawiam

AreoAdix11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, AreoAdix11 napisał:

Witam, z tej strony Adept AreoAdix11 z San Andreas Road Assistance

Sprawa wyglądała tak, otrzymałem 3 wezwania od gracza frytka6 abym spuścił ręczny w trzech pojazdach które były na posesji prywatnej. Gracz pisał, że te auta chce przepchać na dół garażu więc nie widziałem w tym problemu, dodam, że miał kod do bramy więc tym bardziej nie miałem w głowie tego, że zrobi właśnie takie coś, pisał że sobie poradzi i tak dalej, że nie jestem potrzebny, więc pojechałem i pełniłem dalej służbę. Jednak z tego co widać, zostałem oszukany i widać co wyszło.
Tak czy inaczej wina leży po mojej stronie, jestem tego świadomy i będę czekał na wypowiedź zarządu. 

Pozdrawiam

AreoAdix11

W każdą inną stronę możliwą, gracz nie był właściciel żadnym z tych 3 pojazdów, najprawdopodobniej miałeś to na szkoleniach że nie powinieneś takich rzeczy robić. 

Edytowane przez Savage.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze proponował żeby gracz frytka6 się wypowiedział i wyjaśnił czemu zlecił ściągniecie w 3 pojazdach ręczny oraz wyjaśnił czemu po krótkiej chwili dokładnie znalazły się na parkingu płatnym na który on sam wezwał sare że samochody są nie opłacone. I najdziwniejsze jest to że to wszystko kręci się wokół tylko i wyłącznie 3 tych samych pojazdów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin