Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Bullet 2.2 FT NITRO, 44k id, set lazurowy!


Miejskiserfer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.03.2024 o 13:02, Miejskiserfer napisał:

Model:   :4l:   Bullet (541)   :4l:
 

ID: 44313
 

Pojemność silnika: 2.2 
 

Przebieg pojazdu: 19207 km
 

Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%), bak benzyny: 90 litrów, butla LPG: 75 litrów, 2 dodatkowe klucze.
 

Cena: Proszę o ciekawe oferty w gotówce, jeśli chodzi o wymianę to tylko na pojazd droższy wtedy z moją dopłatą. NIE INTERESUJĄ MNIE UNIKATY I POJAZDY NA ID.

Coś od siebie: Witam, posiadam na sprzedaż piękny pojazd jakim jest Bullet 2.2 FT z NITRO (z dodatkowego tuningu w pojeździe brakuje tylko hydrauliki natomiast uważam, że jest ona zbędna do tego typu pojazdu) na przepięknym secie lazurowym. Pojazd bez modułu nitro rozpędza się do 255 km/h, natomiast po włączeniu nitro do 300 km/h. Bullet posiada dwie małem butle nitro - po wykorzystaniu jednej możemy od razu odpalić drugą. Auto jest na dość niskim id 44k dzięki czemu staje się jeszcze bardziej porządanym egzemplarzem. Pojazd posiada zamontowane 4 wzmacniane opony (każda powyżej 80%) wiec nie trzeba sie martwić o wymianę opon. Bullet jest moim prywatnym pojazdem, użytkowany tylko i wyłącznie przeze mnie, nie należy do żadnej organizacji ani biznesu. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do składania ofert oraz na jadę próbną na serwerze. 

SS’y: IMG_3873.jpeg.19b9706512a75b930445ef47837b8083.jpeg 

Link do zdjęcia w pełnej rozdzielczości: https://imgur.com/a/nenVGJC

106512, 52398 i spora dopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin