Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Tragicznie zapowiadający się pożar pokonany przez dzielnych strażaków SAFD!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pTwv4Dc.png

Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor @PicoBello* z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam do przeczytania mojej kolejnej relacji!

5D4B3bb.png

bYpTnay.gif

5D4B3bb.png

Dnia 09 marca 2024 roku, około godziny 21:00, miał miejsce poważny pożar w jednej z dzielnic Los Santos - mowa tutaj o dzielnicy "Market Los Santos". Niedaleko galerii handlowej, z niewiadomych przyczyn doszło do pożaru pobliskiego trawnika. Na miejsce zgłoszenia, Radiooperator 112 zadysponował służby ratunkowe - SAPD oraz SAFD. Przyjeżdżający na miejsce jako pierwszy patrol zmotoryzowany SAPD zabezpieczył miejsce zdarzenia i wspomógł akcję ewakuacyjną osób z galerii. Po dojeździe jednego zastępu Straży Pożarnej sytuacja została opanowana. Strażacy szybko i zwinnie wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności zgasili płonący trawnik, dodatkowo polewając przy tym elewację budynku wodą tak, aby ściana była całkowicie schłodzona od ognia, by nie została uszkodzona. Cała akcja była dynamiczna i wyglądała niebezpiecznie, jednak dzięki wspaniałemu wyszkoleniu służb, kolejny raz życie ludzkie i mienie publiczne, jak i prywatne zostało uratowane, dzięki czemu tragedia nie miała miejsca.

5D4B3bb.png

gkR9CAn.png

5D4B3bb.png

Ponadto udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z Dowódcą Działań RatowniczychMłodszym Kapitanem @grubyyo. Zapraszam do przeczytania!

P - @PicoBello*
G - @grubyyo

5D4B3bb.png

P: Uszanowanie! Z tej strony Młodszy Redaktor PicoBello* z Redakcji 4Life News. Czy mógłbyś mi udzielić krótkiego wywiadu odnośnie ostatniego zdarzenia, jakie miało miejsce w Los Santos w dzielnicy Rodeo?
G: Uszanowie, z tej strony Młodszy Kapitan grubyyo, chętnie odpowiem na twoje pytania.

P: Wspaniale! Czy możesz mi powiedzieć, czego dotyczyło ostatnie zgłoszenie?
G: Zgłoszenie, które otrzymaliśmy od frakcji SAPD dotyczyło pożaru krzewów na terenie galerii handlowej.

P: Rozumiem. Co było powodem pożaru? Czy ktoś dokonał podpalenia?
G: Dokładnej przyczyny pożaru nie znamy, aktualnie zajmują się tym odpowiednie służby.

P: Czy wśród pożaru były osoby poszkodowane?
G: W dość szybkim tempie osoby, które były w galerii opuściły teren i obyło się bez osób poszkodowanych.

P: Czy elewacja budynku, która graniczyła z pożarem, została uszkodzona?
G: Elewacja budynku nie została uszkodzona, ponieważ była cały czas schładzana przez jednego ze strażaków, żeby nie zajęła się ogniem.

P: Rozumiem. Z mojej strony to tyle, dziękuję za przeprowadzenie wywiadu. Trzymaj się!
G: Dziękuje za wywiad, życzę miłego dnia!

5D4B3bb.png

Dziękuję za wytrwanie do końca. Ponadto zachęcam również do dalszych moich materiałów.

5D4B3bb.png

k0FCfjR.png

Autoryzował: @Mlonskyy

pTwv4Dc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin