Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy tjuni


tjuni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: tjuni
PID: 340089
Data wpisania na czarną listę: 19.03.2024
Powód wpisania na czarną listę: Obraza lidera oraz ciągłe upominanie się o wcielenie w szeregi zarządu organizacji.
Coś od siebie: A więc tak, poszło wiele nieporozumienia pomiędzy mną a liderem organizacji, wyzywaliśmy się na kanale do tego przeznaczonym od jakiegoś czasu. Niestety nie poszła żadna informacja, aby zaprzestać i ciągnąłem to dalej.... W pewnym momencie za bardzo mnie poniosło i nie kontrolowałem języka i zwyzywałem rodzinę pomocnik2000. Przepraszałem wiele razy bo do czegoś takiego nie powinno dojść, ale przeproszę jeszcze raz. Przepraszam Cię @pomocnik2000 za to... Mam nadzieję, że moja apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kultury był nie tylko na kanale discordowym do tego przeznaczonym - o to bym się nie przyczepił. Zawiniłeś totalnym brakiem kultury na serwerze mumble, gdzie potrafiłeś rzucać wiązanki w każdą osobę, a nawet w jej rodzinę. Do tego dochodzi ciągły spam o dodanie Cię do zarządu. Było to bardzo słabe posunięcie i jedyne co tym osiągałeś, to irytowanie wszystkich i wszystkiego.

Mocne na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co fakt, sytuacja była dosyć rażąca, jednakże uważam, iż zdążyłeś przez ten czas przemyśleć w jakimś stopniu swój ogromny błąd i mam nadzieję, że w przyszłości nie dojdzie do podobnych sytuacji, ponieważ kolejnej szansy nie będzie, jeśli powrócisz, to nie przyzwolimy na to co było wcześniej, będzie coś w rodzaju ultimatum.

Mam nadzieję, że nie myli mnie intuicja i dobrze wykorzystasz szansę.

Na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz samego wyzywania, co już i tak skłania mnie do odrzucenia, na czacie organizacyjnym w grze pojawiały się od Ciebie nieustanne zaczepki i niepotrzebne komentarze, jestem zdania, że jednak minęło jeszcze zbyt mało czasu aby zdjąć bl'ke, bo jednak takie zachowanie nie jest na poziomie. Jestem skłonny dać Ci drugą szansę, ale myślę, że jeszcze jest na to za wcześnie.

Na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to, że nie sprawiałeś większych problemów w organizacji, można jedynie zaczepić się do tego że odzywałeś się trochę za często w zbyt nachalny i niemiły sposób, myślę że można dać Ci drugą szanse. Zostałeś uświadomiony z tym jakie konsekwencje czekają Cię za twoje dotychczasowe zachowanie. Jeśli okazałoby się, że powrócisz do org, byłbyś obserwowany pod kątem twojego zachowania, tak żeby sytuacja się nie powtórzyła, jeśli jednak to by nic nie dało, myślę że dopisek BMA ładnie by Ci pasował.

Na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Mam wielką i to wielką nadzieje, że przemyślałeś swój błąd i więcej razy tak nie zrobisz jak wtedy. Samym pytaniem o wcielenie do zarządu pogorszyłeś tylko swoją sytuacje, a co gorsza wjazdem na moją własną rodzinę... Tak jak członek zarządu Wysmarzony napisał, kolejny twój incydent lub podobny zakończy się wpisaniem na czarną listę z dopiskiem BMA. W twoim przypadku wszyscy członkowie zarządu musieli się wypowiedzieć, ponieważ nie był to mały błąd, lecz duży błąd z twojej strony. Myślę, że więcej razy tak nie zrobisz. Daje ci ostatnią szansę i nie zmarnuj jej.
Na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin