Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

co jest ciekawego do roboty na 4life? - prosze o odpowiedzi :)


kevin6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gralem se z godzine czy dwie na 4life i chcialem spytac o wasze zdanie - co tu jest do roboty? bo aktualnie widze ze farmi sie kase i lp zeby se potem troche wiecej zarabiac i se kupic coraz fajniejszy samochod, ale tak naprawde to tyle. ten serwer to nawet nie rp wiec nie mozna sie pobawic w zadne akcje bo kazdy ma gdzies odgrywanie czegokolwiek. (nie ma gangow, wiekszej ilosci firm publicznych, i innych rzeczy ktore zwiekszaja nacisk na interakcje z ludzmi) pogrindowalem troche i sie znudzilem bo jedyne co tu jest do zrobienia to se kupic samochod fajny.

wiec chcialbym od was odpowiedzi co jest ciekawego tutaj do roboty? chetnie poslucham bo naprawde mialem ochote wrocic do jakiegos mta/sampa i narazie sie zawiodlem

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz:
*odgrywać RP (może i nie jest to serwer typowo RP, ale jakaś namiastka role-play'ów jest)
*spędzać czas ze znajomymi
*pracować na magazynie (później kopalni), gdzie zamiast pracować wiele ludzi gada na różne tematy i włączać się w dyskusję
*dołączać do organizacji (jednak nie jestem zwolenniczką tego, bo wiele ludzi jest tam tylko, by się pochwalić furkami, które nie nawet są ich, a nawet użyczają kluczy osobom spoza org)
*gdy będziesz mieć wbite trochę godzin, możesz dołączyć do którejś z frakcji, gdzie można poznać wielu fajnych ludzi

Mam nadzieję, że coś podpowiedziałam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin