Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Refelek* - oskarżony przez AdamPolski


tonieadam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Refelek*
    Data i godzina zdarzenia: 06.04.2024. 23.06
    Pełen opis sytuacji: To zacznę od początku, nie mając, co robić na serwerze postanowiłem zacząć jeździć po serwerze, ok. godziny 23:03 zauważyłem grupę jadąca za radiowozem, więc postanowiłem zacząć jeździć z nimi, grupa, z która jechałem, taranowała radiowóz PD, lecz ja zachowywałem bezpieczną odległość.
Po paru minutach jazdy miałem, zamiar odłączyć się od tego załóżmy "śledzenia" i udać się do przechowywalni aut, by je zostawić. Lecz funkcjonariusz Refelek, gdy wykonywałem, manewr wyprzedzania postanowił, skręcić w lewo. Przez to doszło do zderzenia dwóch pojazdów, na co funkcjonariusz wysiadł z pojazdu i postanowił oddać strzały w moją stronę, uszkadzając 3 opony.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/XH4JFkq ( Imgur nie pozwala więcej niż minutę, jak będzie potrzeba wrzucę więcej) 

 


Ja, AdamPolski zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Captain I Refelek*, S.A. Police Department.

Od dłuższego czasu podążałeś za mną tylko po to, aby utrudnić mi patrol. Niedługo później, gdy skręciłem w lewo z Idlewood w stronę Little Mexico, postanowiłeś podjąć się wyprzedzania, które było efektem celowego doprowadzenia do kolizji, a jednoznaczne jest to z zagrożeniem życia funkcjonariusza, więc oddałem strzały w Twoją stronę. Rzecz jasna kolizja została spowodowana tylko i wyłącznie z Twojej winy, zgodnie z kodeksem ruchu drogowego:

Spoiler

§3. Na wzniesieniach, zakrętach, przejściach dla pieszych, skrzyżowaniach, w tunelach, na mostach oraz wiaduktach manewry zawracania, cofania oraz wyprzedzania są zakazane.
§6. Uczestnik ruchu drogowego zobowiązany jest przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu.

Kolizję uważam za celową, gdyż tak jak już wcześniej wspomniałem, jeździłeś za mną tylko i wyłącznie w celu utrudniania, a ponadto, gdy do kolizji już doprowadziłeś, nawet nie śmiałeś się zatrzymać, momentalnie zacząłeś uciekać, więc skoro uciekałeś, zdawałeś sobie sprawę z popełnionego czynu i jego konsekwencji - w moim skromnym mniemaniu jest to żałosne i karygodne zachowanie jak na członka frakcji San Andreas Medical Department, który defacto powinien współpracować z Police Department, a jest wręcz przeciwnie - utrudnia im rozgrywkę. Tym samym uważam, że nie popełniłem żadnego błędu, wszelkie działania zostały w pełni przeprowadzone zgodnie z wewnętrznymi zasadami Police Department.

Uważam, że odpowiedziałem na wszelkie zarzuty zawarte w skardze. Nie zamierzam się tutaj więcej wypowiadać, czekam na decyzję/prośbę o wypowiedź ze strony Executive Staff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonariusz postępował prawidłowo, kolizja została spowodowana tylko i wyłącznie z Twojej winy, zgodnie z kodeksem ruchu drogowego:

Spoiler

§3. Na wzniesieniach, zakrętach, przejściach dla pieszych, skrzyżowaniach, w tunelach, na mostach oraz wiaduktach manewry zawracania, cofania oraz wyprzedzania są zakazane.
§6. Uczestnik ruchu drogowego zobowiązany jest przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu.

Funkcjonariusz miał prawo do użycia broni palnej, gdyż zagrażałeś życiu funkcjonariusza.

Skarga odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin