Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Ron_Taylor - oskarżony przez Psajcho


Psajcho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Ron_Taylor 
Data i godzina zdarzenia: 08.04.2024 10:15
Pełen opis sytuacji:
Wyjeżdżając z przechowywalni pojazdów, który znajduje się przy ulicy Market w Los Santos, udałem się w stronę giełdy samochodowej pod mostem w Los Santos, która mieści się na ulicy Mulholland Intersection. W momencie, kiedy wjeżdżałem już na ową giełdę, gdzie jechałem 153 km/h zostałem zatrzymany przez owego funkcjonariusza policji, w tamtym momencie zamarłem, gdy tylko spojrzałem w lusterko widząc blask niebiesko-czerwonych sygnałów świetlnych. Po chwili gdy się zatrzymałem na poboczy stres ze mnie zszedł wiedząc, że tylko przekroczyłem prędkość. Po chwili owy fp podszedł do drzwi przedstawiając się oraz pytając czy wiem jakie popełniłem wykroczenie, przytaknąłem, gdy już zostałem poproszony o prawo jazdy oraz dowód, przekazałem bez chwili zastanawiania względem iż tylko miałem przekroczoną prędkość. Gdy funkcjonariusz otrzymał owe dokumenty, wrócił do pojazdu wpisując do MDT moje dane. Wrócił ze zdziwioną miną lecz dalej pełnił swoją powinność, i kazał mi ukazać niezbędne wyposażenie pojazdu, wyszedłem oraz otworzyłem bagażnik. Bez chwili zastanowienia funkcjonariusz złapał mnie dociskając do pojazdu oraz zakuł, gdzie następnie przeprowadził mnie do pojazdu uprzywilejowanego. Pan Ron_Taylor przedstawił mi jedyną notatkę, która widniała na moim imieniu, a była to ucieczka przed funkcjonariuszami w 2019 roku. Minęło sporo czasu od tego jedynego przewinienia. Następnie zostałem przewieziony na komendę oraz zabrany przez służby więzienne na 5 minut. Po całej akcji RP podziękowałem Panu Ron_Taylor oraz uświadomiłem o owym wpisie, przy czym chciałbym pochwalić owego funkcjonariusza policji za pełen profesjonalizm oraz odegranie całej akcji w pełnej mierze. Niestety nie mogę napisać pochwały bezpośrednio, dlatego wpis znajduje się tutaj. Pozdrawiam oraz życzę udanych służb i więcej przyjemnych akcji roleplay.
Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/zYMn4Tc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin