Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Pablo187 - oskarżony przez mtzbelarus


sipmaZ224
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


    Nick funkcjonariusza: Pablo187 
    Data i godzina zdarzenia:Dzisiaj  13:10 
    Pełen opis sytuacji:Za mna i moim kolega jezdzila radiolka nagle odpalila sygnaly ale funkcjonariusz nie wydal zadnego polecenia wiec odjechalismy ale gonil dalej wiec znowu sie zatrzymalismy potem zaczynalo przyjezdzac coraz wiecej radiolek i sytuacja sie powtarzala stoja nic sie nie odzywaja my odjezdzamy oni zaczynaja gonic po czym sie zatrzymujemy oni staja a na koncu znikad bez powodu nas zaboxowali i wsadzili do radiolki mnie wypuscili a mojego kolege wsadzili do wiezienia na 2 godziny i auto za 5k nie rozumiem o co tu chodzi niech ktos mi wyjasni prosze. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

      zaczalem nagrywac dopiero od polowy image.png.5c22c402077c18110206106249b147c7.png
Ja, mtzbelarus zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez mtzbelarus
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Sergeant II Pablo187, S.A Police Department

Oto logi konsoli, w interwałach co ok. 2 min,  które pokazują że Twój kolega wiedział o prowadzonych w jego kierunku działaniach. 

[2024-04-09 13:16:10] [Output] :  NakazaÅ‚eÅ› zatrzymać siÄ™ graczowi JaramyTHC (tablice SF 55208) notujÄ…c u niego prÄ™dkość 156 km/h.
[2024-04-09 13:18:50] [Output] :  NakazaÅ‚eÅ› zatrzymać siÄ™ graczowi JaramyTHC (tablice SF 55208) notujÄ…c u niego prÄ™dkość 94 km/h.
[2024-04-09 13:20:06] [Output] :  NakazaÅ‚eÅ› zatrzymać siÄ™ graczowi JaramyTHC (tablice SF 55208) notujÄ…c u niego prÄ™dkość 62 km/h.

Odniosę się jeszcze do zarzuconego mi "śledzenia" gracza. Kategorycznie temu zaprzeczam, absolutnie nie śledziłem gracza celem wyszukania powodu do zatrzymania. Ba, gracz rozjechał się ze mną na wysokości "zetki" w dzielnicy Market, gdzie ja pojechałem prosto na nią, a on skręcił w prawo na drogę dwupasmową w kierunku południowym. Następnie spotkaliśmy się na wysokości HQ PD, gdzie został "strzelony z alta" przy prędkości 156 km/h.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2024-04-09 13:16:31] [Output] : mtzbelarus [134]: ???
[2024-04-09 13:16:37] [Output] : mtzbelarus [134]: co chcecie
[2024-04-09 13:16:58] [Output] : mtzbelarus [134]: co
zatrzymalismy sie po 19 sekundach mozliwe ze nawet wszesniej po prostu pierwsza wiadomosc zostala wyslana 19 sekund po tym jak nakazales sie zatrzymac bo kolega nie zwrocil uwagi na czat i stalismy tak z minutec a wy nie podejmowaliscie zadnych czynnosci tylko staliscie 

Edytowane przez mtzbelarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mtzbelarus napisał:

masz racje tutaj moj blad akurat bo kolega mial zasloniety czat bo film ogladal ale wyjasnij mi dlaczego jak sie juz zatrzymywalismy to staliscie przez minute i sie w nas wpatrywaliscie i nie podejmowaliscie zadnych czynnosci?

Oczekiwaliśmy na dojazd wszystkich jednostek powiązanych do pościgu, nie wyszedłbym z radiowozu, będąc jedynym na miejscu, do samochodu który przed chwilą mi uciekał. 

14 minut temu, mtzbelarus napisał:

i jeszcze jedno pytanie skad wzial sie mandat 10k ponad skoro on nawet nie byl notowany??

Notowaniem nazywamy wpis za popełnione przestępstwo za które uniknął konsekwencji. Twój kolega posiada mnożnik wartości mandatów 3x. Wynika to z jego przeszłych wykroczeń, mandatów przede wszystkim z fotoradarów, bowiem te naliczają punkty karne nawet jeśli gracz nie posiada przy sobie gotówki. 

Czy masz jeszcze jakieś pytania? 

Edytowane przez Pablo187
sprostowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale staliscie tam na 2 radiowozy a i tak nikt nie wyszedl

11 minut temu, Pablo187 napisał:

Oczekiwaliśmy na dojazd wszystkich jednostek powiązanych do pościgu, nie wyszedłbym z radiowozu, będąc jedynym na miejscu, do samochodu który przed chwilą mi uciekał. 

Notowaniem nazywamy wpis za popełnione przestępstwo za które uniknął konsekwencji. Twój kolega posiada mnożnik wartości mandatów 3x. Wynika to z jego przeszłych wykroczeń, mandatów przede wszystkim z fotoradarów, bowiem te naliczają punkty karne nawet jeśli gracz nie posiada przy sobie gotówki. 

Czy masz jeszcze jakieś pytania? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin