Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

R3DD3V1L czyli..... Walton 2.0? COOO??? NO WAY


Limonampakiet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynając byłem dogadany z graczem na ofertę pieniężną lecz się wycofał i wystawiam jeszcze raz i mam nadzieje że Walton znajdzie nowego właściciela


Model: Walton

ID: 38000

Pojemność silnika: 2.0

Przebieg pojazdu: 106104km

Dodatki: wlot - maska (1004), felgi (1080), wydech (1020), moduł UP3, tablica rejestracyjna (R3DD3V1L), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███)

Cena: Ostatnia offa forum 200k trade, offa na serwerze 190k w kasie. CW:250k, KT: 190k

Coś od siebie: Idealny pojazd dla kolekcjonerów przez równe id. Fajny walton jeden z 4 o tej pojemności ns (na chwile obecną). Pojazd bardzo fajny do dokończenia lub trzymania jako donica. Miałem go trochę coś w nim zrobiłem, była rozłąka z nim na miesiąc i do mnie wrócił lecz mam brak chęci do jego dokończenia. Z tego co wiem jest jego kopia na 25k coś id na pojemności 1.6 za to ten jest kopią pewnego legendarnego dla pewnych osób waltona 2.2ft z nitro na radach który kuHash miał okazję testować. Chcę go oddać w dobre ręce za dobrą gotówkę ponieważ przyda się do dokończenia projektu, a bardziej do nitro do tego projektu. Ciekawe propozycje wymiany będą brane pod uwagę

SS'y: image.png?ex=662fd3c9&is=661d5ec9&hm=d4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin