Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

definitywna sprzedaż Infernusa 2.2 pft i Turismo 2.2 pft


NewCygan*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępie, zdecydowałem się sprzedać owe pojazdy i nie jest to post pod wycenę. Proponujcie mi wszystko od doniczek na 4 cyfrach (lampa,szyba,up3) po ciekawe auta 1.6ft / 2.2pft / nawet autka "unikatowe"

Podsyłajcie mi ID wraz z ceną.

Model: Infernus
ID: 114234
Pojemność silnika: 2.2 turbo diesel
Przebieg pojazdu: 7k
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1073), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( polyka ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%),baki 90/75
Cena: 3,800,000 pln do negocjacji
Coś od siebie:  no ładny jest no rejka tez cute jak twoja dziewczyna pod remizą osp.

Model: Turismo
ID: 101704
Pojemność silnika: 2.2 ecotec
Przebieg pojazdu: 7k
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1084), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( F40 V8 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%),gaz 75
Cena: 3,150,000 pln do negocjacji
Coś od siebie:  Fajny sprzęt.

y64kg6P.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin