Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przeprosiny w stronę serwera. - KNX (Rajstopy105)


PVK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tą laurką proszę o wybaczenie  na serwerze, nie mogę bez niego żyć :(. Proszę wybaczcie mi, obiecuję stanowczą poprawę. . .


 


 


 


Uv6FrFz.png


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Wklejam za KNX'a, który poprosił mnie o przysługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże ludzie.... 0 zrozumienia koleś poprostu chce pograć a każdy tak na niego ciśnie. Zrobił swoje, ale to tylko dlatego, że co niektórzy zachowali się źle wobec niego.... Ja tam jestem na to obojętny. Ani mi nie przeszkadza jego obecność, ani mnie nie zadowala jego brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże ludzie.... 0 zrozumienia koleś poprostu chce pograć a każdy tak na niego ciśnie. Zrobił swoje, ale to tylko dlatego, że co niektórzy zachowali się źle wobec niego.... Ja tam jestem na to obojętny. Ani mi nie przeszkadza jego obecność, ani mnie nie zadowala jego brak.

 

ta, a jak zacznie pieprzyć o sprytnym bolku i zbyklusiu to juz jest inaczej xdxd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin