Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS O BURRITO - WARTE 200.000 PLN! - WEŹ UDZIAŁ!


KRISU.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zgarnąć takie Burito bo to jest mój mały dream car. Ten Burek posiada dodatkowo piękną lampę którą sam bym do niego zamontowal. Napewno go dokończę i będzie stał pod przyszłym domkiem lub będzie pod daily. Myślę że przypisze go także do organizacji solary aby mogli też się nacieszyć tym cudenkiem Pozdrowiam. 

Edytowane przez kordyliusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zdobyć te niesamowite Burrito, ponieważ byłby to dla mnie ogromna ulga i spełnienie marzeń. Przede wszystkim, potrzebuję niezawodnego środka transportu do pracy i podróży, który mógłbym sobie pozwolić. W obliczu trudności finansowych, posiadanie tak wartościowego samochodu byłoby dla mnie ogromnym wsparciem i ułatwiłoby wiele codziennych spraw. Ponadto, miałbym możliwość przemieszczania się swobodnie i niezależnie, co jest dla mnie niezwykle istotne. Z całego serca pragnę te Burrito i obiecuję, że wykorzystam go z wdzięcznością i odpowiedzialnością.

**Nigdy nie miałem busika, a jednak zawsze przykuwały moje oko.**

Dziękuję za okazję!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że powinienem wygrać tą czarną strzałę 1.6 ponieważ powróciłem na serwerek i nie mam żadnego auta a jeździć takim Buritto to FLEX!. Przy okazji planuję kupić sobie jakiś domek a taka bryka mi go upiększy. Oczywiście życzę wszystkim biorącym  udział powodzenia, a czytającym to miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KRISU. napisał:

BlZ1B0J.png
No siemanko, chciałbym wam rozdać samochodzik, mianowicie Burrito (BUS)

SAMOCHÓD WARTY PONAD 200.000 PLN! 
DLACZEGO ROZDAJE? - Ponieważ, nie zależy mi na majątku to tylko gra, a fajnie zrobić komuś niespodziankę przed Majówką, może to Tobie się poszczęści? Żeby wygrać trzeba grać! Lubię rozdawać, bezinteresownie... B)

(rozdaję nagrodę według regulaminu serwera)


ID pojazdu: 101575
Model: Burrito (482)
Pojemność silnika: 1600cm3
Przebieg: 3723,6km
Typ silnika: Benzynowy
Bak benzyny: 35 litrów
Modyfikacje pojazdu: felgi (1084), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), aplikacja eTransporter, dodatkowy kluczyk
Maksymalna prędkość: UWAGA UWAGA, aż 140km/h!
77fedeeb37be9.png
2e4e5b43ff8e5.png
ecf642d217cae.png

 

Zgarnięcie pojazdu typu burito w grze 4Life MTA ma wiele korzyści i może być świetną decyzją. Oto kilka powodów, dla których ja bym chciał ten pojazd :)

  1. Szybkie przemieszczanie się: Pojazd burito w grze 4Life MTA zapewnia szybkie i sprawne przemieszczanie się po wirtualnym świecie gry. Dzięki temu możesz łatwo dotrzeć do różnych miejsc na mapie i wykonywać zadania lub misje szybciej niż pieszo.

  2. Bezpieczeństwo i wygodę: W grze 4Life MTA można spotkać różne niebezpieczeństwa, takie jak ataki innych graczy czy przeciwników. Posiadanie pojazdu burito zapewnia pewną formę ochrony, umożliwiając szybkie ucieczki w razie potrzeby. Ponadto podróżowanie pojazdem jest znacznie wygodniejsze niż chodzenie pieszo.

  3. Personalizacja i styl: Wiele gier oferuje możliwość personalizacji pojazdów, w tym również w 4Life MTA. Możesz dostosować swój pojazd burito do swojego stylu, wybierając kolory, wzory i inne elementy, które będą Ci odpowiadać. Dzięki temu wyróżnisz się na tle innych graczy i poczujesz większą satysfakcję z gry.

  4. Zabawa z przyjaciółmi: Posiadanie pojazdu w grze może być również świetną okazją do zabawy z przyjaciółmi. Możecie razem eksplorować świat gry, organizować wyścigi lub prowadzić wspólne akcje. Posiadanie pojazdu burito może ułatwić Wam poruszanie się i sprawić, że wspólne rozgrywki staną się jeszcze bardziej emocjonujące. 

W związku z powyższymi korzyściami, zgarnięcie pojazdu burito w grze 4Life MTA może być doskonałą decyzją, która pozwoli Ci jeszcze bardziej cieszyć się rozgrywką i maksymalnie wykorzystać potencjał wirtualnego świata gry. 5. Jest To Mój Stary Pojazd Kiedyś Go Miałem I Mega Chciałbym Mieć Go Z Powrotem (AMIN MOŻESZ ZOBACZYĆ) Bo to Akurat Prawda

 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLACZEGO JA POWINENEM WYGRAĆ TĄ FURKE :)

 

Zgarnięcie pojazdu typu burito w grze 4Life MTA ma wiele korzyści i może być świetną decyzją. Oto kilka powodów, dla których ja bym chciał ten pojazd :)

  1. Szybkie przemieszczanie się: Pojazd burito w grze 4Life MTA zapewnia szybkie i sprawne przemieszczanie się po wirtualnym świecie gry. Dzięki temu możesz łatwo dotrzeć do różnych miejsc na mapie i wykonywać zadania lub misje szybciej niż pieszo.

  2. Bezpieczeństwo i wygodę: W grze 4Life MTA można spotkać różne niebezpieczeństwa, takie jak ataki innych graczy czy przeciwników. Posiadanie pojazdu burito zapewnia pewną formę ochrony, umożliwiając szybkie ucieczki w razie potrzeby. Ponadto podróżowanie pojazdem jest znacznie wygodniejsze niż chodzenie pieszo.

  3. Personalizacja i styl: Wiele gier oferuje możliwość personalizacji pojazdów, w tym również w 4Life MTA. Możesz dostosować swój pojazd burito do swojego stylu, wybierając kolory, wzory i inne elementy, które będą Ci odpowiadać. Dzięki temu wyróżnisz się na tle innych graczy i poczujesz większą satysfakcję z gry.

  4. Zabawa z przyjaciółmi: Posiadanie pojazdu w grze może być również świetną okazją do zabawy z przyjaciółmi. Możecie razem eksplorować świat gry, organizować wyścigi lub prowadzić wspólne akcje. Posiadanie pojazdu burito może ułatwić Wam poruszanie się i sprawić, że wspólne rozgrywki staną się jeszcze bardziej emocjonujące. 

W związku z powyższymi korzyściami, zgarnięcie pojazdu burito w grze 4Life MTA może być doskonałą decyzją, która pozwoli Mi jeszcze bardziej cieszyć się rozgrywką i maksymalnie wykorzystać potencjał wirtualnego świata gry. 5. Jest To Mój Stary Pojazd Kiedyś Go Miałem I Mega Chciałbym Mieć Go Z Powrotem (AMIN MOŻESZ ZOBACZYĆ) Bo to Akurat Prawda

PS.MEGA PROSSZE O WYGRANĄ NAPRAWDE ZALEZY MI NA TEJ FURCE PONIEWAZ KIEDYS JĄ MIAŁEM I CHCIAŁBYM JĄ ZPOWROTEM MEGA PROSZE TUTAJ DOWÓD ZE TO MOJA FURA KIEDYS BYLA

https://imgur.com/a/Wg5yRsl

POZDRAWIAM KAROX0121 A W REALU KAROL :0 

Edytowane przez KaroX0121
zdjencie musze dac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam bogate doświadczenie w grach RPG i GTA San Andreas. Znając mechanikę gry, będę w stanie maksymalnie wykorzystać potencjał tego pojazdu. Zdobyłem obszerną wiedzę na temat pojazdów w grze, w tym Burrito. Dzięki temu będę w stanie zoptymalizować jego osiągi oraz wykorzystać unikalne cechy tego modelu. Stuninguje go ja najlepiej będę potrafił. Mam doskonałe umiejętności prowadzenia pojazdów w grze, co pozwoli mi wykorzystać pełen potencjał Burrito podczas akcji oraz ucieczek przed policją. Jestem oddany rozgrywce i zawsze staram się dążyć do osiągnięcia najlepszych wyników. Wykorzystam ten pojazd w pełni, dbając o jego stan i wykorzystując go w różnych sytuacjach na serwerze. Wykorzystam ten pojazd nie tylko dla własnej przyjemności, ale również jako narzędzie do wspierania innych graczy na serwerze, np. poprzez transport czy udział we wszelakich eventach.

Dzięki tym powodom uważam, że powinieneś wybrać mnie jako zwycięzcę Burka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wygrać burito bo jest spoko furką, Myślę, że byłbym z niego bardzo dumny i mógłbym zostawic sobie go jako donice lub przepisac organizacji do ktorej naleze- Ambasady. Mam nadzieję, że dostanę szansę na zdobycie tego bolidu. 

 a to ja jak nie wygram:
image.png.0f0bd10bffed63022aa9515f895674d6.png
 
 
 
 
 
Edytowane przez parufeek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burrito rozdawane przez szefa to idealny poczatek startu firmy kurierskiej, czas w koncu wyjsc na swoje i zerwac umowe z tymi bucami z Ocean Docks w LS. Jak sie zeobi takie cacko na tip top to bedzie ich du*a piekla. Zapytasz za co mam ich dosc otoz od grudnia 2021 zadnej premi dla stalego pracownika, bucy jedne. Ale zobacza gnoje jak na swoje wyjde. Poza tym burwuz tzw bedzie sluzyl oj nie martw sie szefie posluzy zrobi mu sie mape jaka i od razu zryw lepszy kunia mu dojdzie tylko 98 bedzie lana dla niego jak wygram slowo harcerza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, burrito to fajny pojazd,moze i mi sie poszczesci do wygrania to nie bede wybrzydzal ;) .Dlaczego ja go powinienem go wygrac? Poniewaz mam tylko jedna furke w ktora inwestuje wiec nie mam jak kupic sobie kolejnego auta a handalrzem nie jestem to szybko sobie bym na takie cudo nie uzbieral.Moglbym go przepisac go do organizacji co fajnie wspomogloby by rozwoj, i pierwszy buritto by stanal na dzialce, wlozyl bym w niego troche pieniedzy zeby fajnie sie nim jezdzilo. A na pewno go nie sprzedam bo jednak to bylby prezent. Followik zaraz wleci na tt. Pozdro i szczescia zycze wszystkim w wygraniu. Siema

Edytowane przez Niemyjak3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze mam 460h, a najlepszym autem jakie kiedy kolwiek kupiłem to zwykły premier 1.6. (Około 2 lata temu) Po sprzedaży, jedynie jeździłem manankami. A ten busik idealnie nada się do upalania xd, jeszcze na e-transpoterze jako dodatkowa praca dorywcza bym sobie dorobił. Wiadomo bezsensu jest sie prosić bo decyzja zależy od was, kto tak naprawdę wygra.  Powodzenia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham burka wiec ułożyłem o nim piosenke, ehhem:

 

(Refren)

Buritto, Buritto, wśród pojazdów król,

Szybszy niż wiatr, a jednak twardy jak wół.

 

Na ulicach miasta, gdzie życie tętni mocno, Buritto króluje, gdy silnik kotłuje.

Zwinnie w zakrętach, jak taniec po obłokach, Elegy piłuje, Burka nie zwojuje

 

(Refren)

Buritto, Buritto, wśród pojazdów król,

Szybszy niż wiatr, a jednak twardy jak wół.

 

Driftując przez życie, jak surfer na fali, opony piszczą, lecz ładunek się nie zwali,

Styl i elegancja, to jego drugie imię, numer 1 na podium każdego zbije

 

(Refren)

Buritto, Buritto, wśród pojazdów król,

Szybszy niż wiatr, a jednak twardy jak wół.

 

Nie tylko taxi, towarzysz w życia biegu, Buritto to więcej niż Ci się wydaje kolego,

Na 4 kołach furia, a Ty tutaj z Elegy wyd*piaj.

 

(Refren)

Buritto, Buritto, wśród pojazdów król,

Szybszy niż wiatr, a jednak twardy jak wół.

 

Tak więc niech muzyka gra, a ulice tańczą, Buritto prowadzi nas przez życia kręte ścieżki.

Jego siła, jego wdzięk, niechaj w sercach zawsze lśni, bo Buritto to więcej niż tylko auto, to symbol zwycięzcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin