Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS O BURRITO - WARTE 200.000 PLN! - WEŹ UDZIAŁ!


KRISU.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chciałbym wygrać tego Burka jeśli uda mi się uda na pewno używał  bym go to transportowania się po mapie. Także będzie stał jako doniczka przed moim domkiem . Oczywiście prezentów się nie sprzedaje ale nie wiadomo co przyszłość przyniesie . Więcej takich konkursów . Życzę powodzonka wszystkim uczestnikom konkursu<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hymm ciężko się tu jakoś kreatywnie rozpisać jak tak ogromną mam konkurencję. Ale czemu akurat ja? Mam tysiące godzin na servie i całe zero wygranych także liczę że może kiedyś mi się uda. Jeśli uda się zdobyć owy pojazd to obiecuję że zostanie w mojej kolekcji do końca kariery na 4life i będę w niego tylko inwestować możesz trzymać mnie za słowo że kiedyś dam ci przejechać się nim z silnikiem 2.2. Będzie służyć jako idelne auto do organizacji. Obiecuję że będę dbać jak o swoje haha  Wiem że jestem dość majętnym gracze i lepiej będzie jak wygra go ktoś z mniejszym stażem ale z drugiej strony nie będzie żadnego problemu żeby transakcja była legalna <3

Burku oj burku mój piękny ty Panie chciałbym cię dosyć w łapy me ujeba… 

Jeździłbym tobą z ziomkami mymi z miasta do miasta po tanie Ukrainki.Koledzy postawią panienki a ja na busie udostępnię miejsce na nocne występki. Rano gdy wstane wjadę w ciebie żwawo i na e transie cały dzień będzie mi mało.  Carlosów z respa pod sam magazyn z prędkością zawrotną tego potwora taka to będzie nasza wspólna przygoda. Całe pieniążki zarobione z tego zainwestuje w busika mego by Krisu był zadowolony z wybranego wygranego. 

(Pisałem to bardzo mocno wcięty xd przepraszam) 

Pozdrawiam  Panowie i Panie 

Edytowane przez Fruzislav.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Ma Pan wielkie serce, piękne buritto i robi wspaniałe tiktłoki. Myślę , że jestem odpowiednią osobą do przygarnięcia takiego pojazdu z kilku powodów. 

1. Jestem kolekcjonerem a nie handlarzem co widać w mojej bazie pojazdów (jdjdjd) posiadam min buffalo 1.2 ft lub nie aktywną ponad 600 dni tampę a to nie wszystkie perełki. 

2. Dzielenie się dobrem z innymi. Mam na myśli dopisanie pojazdu do organizacji BrotherHood aby wszyscy moi bracia mogli z niej korzystać.

3. Nagrałbym filmik z tym burrito w roli głównej oraz wrzucił go na swój kanał ( Uwierzwmarzenia). Mogli byśmy też zrobić crosa.

4. Dodałbym do tego burrito szyby 20 aby nie zauważenie móc porywać ludzi i wywodzić ich do lasu na back o beyond.

5. Jestem doświadczonym kierowcą tsa a umiejętności zdobyte na taxi wykorzystywał bym na  etransporterze.

6. Mam Marzenia o wygraniu czegoś kiedyś i teraz jest szansa na spełnienie tego. 

7. Jeździłbym takim burrito na g1 i mówił innym jak je zdobyłem i jakim wspaniałym człowiekiem jesteś. 

8. Z tyłu w miejscu do załadunku zmieści się bardzo dużo złomu a jak wiadomo każdy Ziom zbiera złom z takim pojazdem moje zbieranie złomu weszło by na wyższy poziom.  

Bardzo dziękuję za poświęcony czas. 

Z wyrazami szacunku

Uwierzwmarzenia/PiwkoMozna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Fajnie było by wygrać takiego burka po to aby móc nim przejechać się co niedziele i stał by na org bazy bo dodał bym je skoro wygrałem niech wszyscy z niego korzystają . Zrobię FT i będę śmigać nim na et min niech obcy też poczują kapkę luxu ;p . Jak wygram to wygram jak nie to nie trudno tak miało być powodzenia wszystkim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin