Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika rengaroO, oskarżony przez Owocowy.


Owocowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Owocowy
Nick osoby oskarżonej: rengaroO
Powód napisania skargi: Odholowanie pojazdu z terenu posiadłości prywatnej bez zgody właściciela posesji. Dodatkowo powodem jest nieprawidłowe parkowanie pojazdu, nie holowanie na życzenie właściciela posesji. 
Dowody: LOG: 2024-05-05 18:07:20> DFT rengaroO [116846] attach (1022,-1053, 31)

Spoiler

QLkZOPi.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!
Z tej strony Adept rengaroO z SA Road Assistance.
Na wstępie chciałbym przeprosić za tak długi okres oczekiwania na moją odpowiedź. Ale wracając do samego sedna podczas pełnienia czynnej służby w w/w frakcji dostałem zgłoszenie o schafterze, który przekroczył granicę posiadłości ( https://imgur.com/a/uNxcfGy ). Po zaakceptowaniu zlecenie od razu udałem się na miejsce, w którym takowe zostało zgłoszone. Po dokładnym sprawdzeniu granic oraz obu domków doszedłem do wniosku, że ów pojazd nie należy do granicy twojego domku ( https://imgur.com/a/P9SizYX ), jak i domku obok, który nie należy do Ciebie  ( https://imgur.com/a/fVD0QzQ ). Tak więc przyznaję się, odholowałem pojazd ( ID: 116846 ).
Pozdrawiam i oczekuję na decyzje zarządu.  

Edytowane przez rengaroO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze parę pytań.

Cytat

Po zaakceptowaniu zlecenie od razu udałem się na miejsce, w którym takowe zostało zgłoszone.

Zleceniodawcą był właściciel posesji obok, czyli sam ZbyK.gg?

Szczerze mówiąc raczej nie widzę powodu, aby musiał wysłać zgłoszenie do frakcji by odholować taki pojazd. 

Cytat

dostałem zgłoszenie o schafterze, który przekroczył granicę posiadłości 

W jaki sposób przekroczył on granicę posiadłości i jak się tam znalazł?

Czy mógłbym się zwrócić z uprzejmą prośbą do Głównego Zarządu frakcji SARA, aby sprawdzić logi z suszarki Adepta bądź będącego w pobliżu pracownika z tej godziny? Lub czy istnieje prawdopodobieństwo, że pojazd został przestawiony w momencie, kiedy był atak na serwer, wybuchające samochody, następnie fix wszystkich pojazdów, częste crashe serwera, etc. ,ponieważ holowanie pojazdu odbyło się właśnie wtedy, kiedy dane sytuacje miały miejsce na serwerze?

Moim zdanie istnieje mała szansa na to, że którykolwiek z pracowników SARA nie odholował pojazdu, skoro faktycznie stał w nieprawidłowy sposób, przez dokładnie 35 dni? Jest to na tyle długi czas, żeby taki pojazd odholować, jeśli jego nieprawidłowe parkowanie w rażący sposób rzucało się w oczy oraz utrudniało ruch w tamtym miejscu. ( Jest to posiadłość dokładnie za kinem, które jest obecnie dość częściej oblegane, z uwagi na regularne seanse. )

Poza tym raczej nie mam więcej pytań.

Z góry dziękuję za odpowiedź oraz werdykt Zarządu,

Owocowy,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!
Z tej strony Adept rengaroO z SA Road Assistance. Mam nadzieję, że jesteś całkowicie świadom zarzutów ( bo nie odbieram tego jak "uprzejmą prośbę" ), które właśnie mi zarzuciłeś. Jednak, jeżeli Twoje zarzuty są błędne to będę musiał zgłosić skargę na Ciebie. Są to dosłownie oszczerstwa rzucane w biały dzień. Tak samo nie wspomniałem nic o tym, że zleceniodawcą był sam Zbyk.gg. Rozumiem, że się nie lubimy ze względów ostatniej rekrutacji w SARZE, ale to co zrobiłeś akurat jest na bardzo niskim poziomie. Liczę na to, że otrzymasz najwyższą z możliwych kar za twoje nieprofesjonalne zachowanie. 
Pozdrawiam i oczekuję na werdykt Zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie chciałbym, abyś odbierał to jakkolwiek osobiście. Zapytałem, bo "kto pyta nie błądzi.". Myślałem, że po prostu odpowiesz na pytania, a nie odbierzesz to jako atak w Swoją stronę. Chcę się jedynie doinformować co się działo z pojazdem podczas mojej ponad miesięcznej nieaktywności jak widać na załączonym powyżej zrzucie ekranu. Co do rekrutacji to szczerze mówiąc nie pamiętam, a i też nie widzę powodu, dla którego miałoby to wpłynąć na sprawę, którą tutaj przedstawiamy. Nie rozumiem niepotrzebnego zdenerwowania w skardze. Żywię głęboką nadzieję, że Główny Zarząd odpowie na zadane pytania, przedstawi stanowisko oraz sprawa zakończy się polubownie. Skarga nie jest niczym osobistym, ponieważ rozwiązujemy jedynie sprawę pojazdu, który odholowałeś, więc nie rozumiem dlaczego odebrałeś to tak, zamiast odpowiedzieć. Powodów żadnych do "nie lubienia się" też nie widzę, aczkolwiek w skardze winniśmy obaj zastosować się poniższego punktu regulaminu, którego raczej nie złamałem zadając pytania, a Ty moje słowa uznałeś od razu za oszczerstwa, to również nie jest zbyt odpowiednie zachowanie.

Spoiler

§3. W skardze należy zachowywać kulturę osobistą.

Z poważaniem,

Owocowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem logi serwerowe z tamtego dnia i żaden z pracowników obecnych na służbie nie spuścił ręcznego z twojego pojazdu. Według granic prywatnych posiadłości miejsce gdzie stał twój pojazd nie należy do żadnej z nieruchomości, czyli pojazd został odholowany prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin