Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News — Wywiad z Generałem Brygadierem AdrianeQ82.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @RS3Zsultana z Redakcji 4 Life News. Zapraszam wszystkich do przeczytania wywiadu z Liderem SAFD @AdrianeQ82!

5D4B3bb.png

R -  RS3Zsultana
A - AdrianeQ82

5D4B3bb.png

R: Hejka! Z tej strony Młodszy Redaktor RS3Zsultana z Redakcji 4Life News. Czy mógłbym zadać Ci kilka pytań?
A: Hej, jasne, nie ma problemu.

R: Dobrze, a więc na początku opowiedziałbyś nam coś o sobie?
A: Mam na imię Adrian i w tym roku skończyłem 18 lat. Aktualnie uczę się w 3 klasie technikum na kierunku technik poligrafii i grafiki cyfrowej, ale raczej nie będę wiązał z tym swojej przyszłości. Na ogół jestem raczej osobą spokojną, lecz nie jest ciężko wywołać u mnie skrajne emocje. Do powierzonych mi obowiązków staram podchodzić się profesjonalnie, ponieważ jeżeli wiem, że jestem za coś odpowiedzialny to, chcę, żeby było to wykonane do końca i tak jak powinno, żebym potem ja nie miał problemów z tego tytułu oraz osoba, która potem będzie za to odpowiadać. W wolnych chwilach lubię wyjść ze znajomymi, posiedzieć przed komputerem albo wsiąść w samochód i pojeździć gdzieś bez celu.

R: Dobrze Adrianie, opowiedziałbyś nam coś o swoim dobytku na serwerze?
A: Mój majątek w 90% zdobyłem poprzez zarobek na frakcji. Więc pewnie, gdybym ten cały czas zarabiał na kurierze czy innej kopalni to prawdopodobnie miałbym 3 razy tyle, ale jak na samą frakcję to według mnie nie jest źle. Mój majątek to około 6kk, na co składają się głównie pojazdy. Szczególnie widać to po infernusie oraz yosemicie long. Podsumowując, mogło być więcej, ale niezbyt mi na tym zależało.

5D4B3bb.png

jj4AL0l.gif

5D4B3bb.png

R: Ciekawy majątek, a jak dowiedziałeś się o istnieniu sceny MTA, oraz o serwerze 4LIFE?
A: O istnieniu mta dowiedziałem się z filmów youtube, a w szczególności od TheHogatego, który nagrywał na jednym z serwerów RP na MTA. Natomiast o 4life dowiedziałem się od znajomego, który potem namówił mnie do gry na serwerze.

R: Interesująca historia, aktualnie na ten moment posiadasz przegrane 4370 godzin, czy żałujesz któryś chwil na serwerze?
A: ponad 4 tysiące godzin to spora ilość czasu, ale czy żałuje? Raczej nie. Wiadomo, mógłbym ten czas wykorzystać inaczej, lecz na serwerze poznałem dużo ciekawych osób oraz nauczyłem się tyle rzeczy, że nie jest mi szkoda tego czasu.

R: Dobrze, a skąd u Ciebie pomysł na nick AdrianeQ82?
A: Ciężko mi stwierdzić, bo nawet nie pamiętam dokładniej genezy tego nicku. Chyba po prostu młody Adrian stwierdził, że chce mieć zdrobniałe imię jako pseudonim w grze i już jakoś tak zostało przez kilka lat, chociaż raczej w miejscach niezwiązanych z serwerem nie stosuje już tego nicku.

R: Okej, kiedy objąłeś posadę Generała Brygadiera w SAFD i jakie posiadasz obowiązki jako lider?
A: Funkcje komendanta głównego, jak i stopień generała brygadiera objąłem na początku roku po odejściu poprzedniego lidera kartovelka. Do moich obowiązków przede wszystkim należy ogólny nadzór nad frakcją. Kontroluję zarząd frakcji jak i ustalam obowiązki. Zatwierdzam nowości we frakcji, jak i prowadzę rozmowy na ich temat. Do tego dochodzą takie sprawy jak kontakt z zarządami innych frakcji, KSF'em i Administracją RCON. Na ten moment jeszcze jestem Komendantem Szkoły Podoficerskiej, czyli głównym opiekunem oraz kierownikiem całego procesu szkoleniowego. Ustalanie grafiku szkoleń, nadzór nad kadrą szkoleniową oraz ogólne pilnowanego tego wszystkiego. Oczywiście są jeszcze podstawowe obowiązki członków zarządu frakcji, czyli wypisywanie zawieszeń, odejść oraz innych mniej ważnych rzeczy. Ogólnie trochę tego jest, pomimo że nie widać mnie może jakoś często na służbie, to jest też sporo obowiązków, które wykonuje się poza serwerem.

R: No obowiązków sporo, a dlaczego akurat wybrałeś frakcję SAFD?
A: Dlaczego SAFD? Szczerze sam nie wiem. Miałem tu do frakcji przyjść, aby nauczyć się działania serwera oraz zasad ogólnych frakcji na serwerze, a potem iść dalej, ale jakoś tak wyszło, że zdało się egzamin, potem awansowało, zdobyło się funkcję jedną, drugą i przypadkiem zostało się liderem frakcji. Jednak cieszę się, że tu zostałem, bo poznałem tu super ludzi oraz nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy.

5D4B3bb.png

LitmtBn.gif

5D4B3bb.png

R: Okej, jak wiemy, jesteś Supportem na serwerze, kiedy objąłeś ową rolę?
A: Pierwszy raz na rangę dostałem się w 2021 roku, potem po kilku miesiącach odszedłem, potem znowu wróciłem i jakoś wyszło, że w 2022 roku odszedłem, gdy otrzymałem zarząd frakcji. Potem utraciłem możliwość powrotu przez czas, który nie byłem na randze. Potem w 2023 roku stwierdziłem, że napisze podanie i dostałem się poprzez rekrutację po raz drugi. Potem znowu odszedłem przez brak czasu i ostatnio wróciłem znowu. Ile tu posiedzę, nie wiem. Czas pokaże.

R: No dosyć długa historia, a co należy do twoich codziennych obowiązków w administracji?
A: Głównym obowiązkiem Supporta jest wykonywanie zgłoszeń nadesłanych przez graczy na serwerze. Oczywiście dochodzi tu jeszcze reagowanie na łamanie regulaminu, etc. Do tego dochodzi jeszcze rozpatrywanie apelacji od nałożonych kar, ale tak to byłoby tyle.

R: Dobrze, miałeś kiedyś myśl, aby odejść z serwera?
A: Miałem na pewno kilka takich myśli, żeby odejść z frakcji, ale nad odejściem z serwera raczej jeszcze nie myślałem.

R: Chciałeś kiedyś zmienić serwis?
A: Według mnie teraz każdy nowy serwer próbuje przebić poprzedni w tym jak bardzo masz rozbudowane skrypty i jak bardzo wszystko jest "nowoczesne" jeżeli można tak powiedzieć o czymś w grze, która ma 20 lat. Co mnie szczerze nie przekonuje, jest to już zbyt przekombinowane jak na standardy MTA, więc jeżeli miałbym odejść z 4life, raczej odszedłbym z platformy, niż zmienił serwer.

R: Dlaczego akurat wybrałeś grę na 4Life?
A: Wybrałem 4Life przez namowę znajomego, z którym grałem kiedyś na innych serwerach, na początku nie byłem przekonany co do tego serwera, ale w końcu stwierdziłem, że co mi szkodzi i się zaczęło grać, grać i tak się zostało.

R: Dobrze, ode mnie to już wszystko. Chciałbym Ci z całego serca podziękować, za poświęcony czas na odpowiedzi do pytań, na koniec Chciałbyś kogoś pozdrowić?
A: Dziękuję również, pewnie, pozdrawiam @Panda., @HaaQu*, @Michalix*, @Tony_Dripano, @Mietek_Kasztan oraz chłopaków z SAFD

5D4B3bb.png

Dziękuję za przeczytanie wywiadu, zachęcam wszystkich do przeczytania innych treści tworzonych przez Redakcję 4Life News.

VPhK3qD.png

Autoryzował: @Mlonskyy

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin