Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na sznapo. - oskarżony przez rgushui


.morgus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @sznapo.
    Data i godzina zdarzenia: 09.05.2024 | 14:31
    Pełen opis sytuacji: Policjant wykonywał swoją pracę susząc na Verdant Bluffs. Przyjechaliśmy z grupką zobaczyć co się dzieje. goroncydamus zaczął pisać zbędne rzeczy i policjant zamiast użyć ŚPB, napisał: "wez idz stad gosciu", "zobaczyc czy cie w lv nie ma", "odejdz stad". Uważam, że nie jest zgodne z zasadami kultury, szczególnie na aktywnej służbie.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/cm7RWQZ

Ja, rgushui zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez rgushui
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Police Officer II sznapo, Witam.

Zaczynając na wstępie, jeśli chodzi o całą sytuację podjechaliście wraz z kilkoma osobami do mnie na Verdant Bluffs gdy dokonywałem odcinkowego pomiaru prędkości, zasłanialiście mi widok pojazdami, podchodziliście do mnie, biegaliście i używaliście "głupich" animacji sugerujących czynności seksualne. Dodatkowo Twój kolega na którym zostało użyte SPB W postaci kajdanek na ręce trzymane z tyłu oraz tasera wypisywał niestosowne wiadomości w moją stronę, cytując "[2024-05-09 14:28:32] [Output] : goroncydamus [85]: Zmierzy mi Pan temperature w du**e?;  [2024-05-09 14:28:35] [Output] : goroncydamus [85]: Bo czuje ze mam goraczke; [2024-05-09 14:34:55] [Output] : goroncydamus [85]: przyjmuje na twarz; [2024-05-09 14:34:58] [Output] : goroncydamus [85]: tylko i wylacznie" w moim odczuciu z ludźmi trzeba rozmawiać na takim samym poziomie jaki oni sami prezentują, dlatego po co miałbym z Tobą rozmawiać na PER PAN, PER PANI jeśli samemu nie macie za grosz kultury wobec mnie i mojej pracy? Uważam, że SPB zostało użyte stosownie, a wiadomości typu "weź idź stąd gościu" nie są wyznacznikiem tego, że nie przeprowadzałem swoich czynności z kulturą. Jak traktujemy innych ludzi to tak samo jesteśmy traktowani. Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ty masz w głowie, jak dla Ciebie stosowanie animacji zmęczenia jest używaniem sugerującym czynności seksualne? Mówisz coś o poziomie, ale ja nie widzę, aby w, którejś wiadomości się do Ciebie bezczelnie odezwał jak Ty w kierunku do mnie. 
 

16 minut temu, sznapo. napisał:

"[2024-05-09 14:28:32] [Output] : goroncydamus [85]: Zmierzy mi Pan temperature w du**e?;  [2024-05-09 14:28:35]
dlatego po co miałbym z Tobą rozmawiać na PER PAN, PER PANI jeśli samemu nie macie za grosz kultury wobec mnie i mojej pracy? 

 

Sam sobie tutaj przeczysz. W logach dokładnie widać zwracam się do Ciebie Per Pan.  

PS. A nawet jeśli jak to uważasz "Źle Cię potraktowałem", a ty będąc na służbie bezczelnie walisz na prawo i lewo dziwnymi odzywkami jest troszeczkę nie na miejscu nieprawdaż? Jak już się uważasz za takiego służbistę to wypadałoby się zachować grzecznie z kulturką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin