Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Liderem SAPD SpeedPower


Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Witam wszystkich, z tej strony Młodszy Redaktor @RS3Zsultana z Redakcji 4Life News. Zapraszam do przeczytania wywiadu z Chief Of Police z San Andreas Police Department @SpeedPower. Życzę wszystkim miłego czytania!
 

5D4B3bb.png

nVAXrYB.gif

5D4B3bb.png

R - RS3Zsultana
S - SpeedPower

5D4B3bb.png

R: Hejka, z tej strony Młodszy Redaktor RS3Zsultana z Redakcji 4Life News. Mógłbym zadać Ci kilka pytań?
S: Cześć, jak najbardziej mogę odpowiedzieć.

R: Dobrze, a więc czy mógłbyś się na samym początku przedstawić?
S: Nazywam się Szymon mam 20 lat. Obecnie ukończyłem Technikum na profilu Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej. Interesuję się tworzeniem prac graficznych, fotografią oraz koszykówką.

R: Jak zapewne każda osoba posiadasz jakiś plan na przyszłość, czy mógłbyś nam zdradzić, jakie one są?
S: Na obecną chwilę skupiam się w 100% na ukończeniu matur z dobrymi wynikami, a potem zobaczymy co. Świat przyniesie.

R: Przechodząc już na scenę MTA, jak poznałeś ową platformę, oraz jak poznałeś serwer 4Life?
S: Przygodę z MTA rozpocząłem bodajże w 2016 roku, pogrywałem na różnych serwerach, a na serwer 4Life trafiłem w 2018 wraz z moim bardzo dobrym kolegą @Pawi. od samego początku gramy razem i mamy dobry kontakt ze sobą.

R: Okej, a w jakie gry jeszcze pogrywasz w wolnych chwilach?
S: Obecnie już nie przeznaczam tyle czasu na gry co kiedyś i jak już trzeba zagrać to gram tylko na MTA.

R: Dobrze, a skąd pomysł na nick SpeedPower?
S: Historia tego nicku rozpoczyna się wraz z moim dzieciństwem, było to tak dawno, że nie pamiętam całej historii, ale było to bardzo dawno temu.

R: Posiadasz przegrane na ten moment 4006 godzin, czy żałujesz, że spędziłeś w tej grze tyle godzin?
S: Czy żałuje? Jest to bardzo dobre pytanie. Natomiast każda minuta nauczyła mnie czegoś w życiu. Na pewno jest to spora ilość czasu, którą mógłbym spożytkować lepiej, jednak uważam, że miło spędziłem tutaj czas.

R: Spoczko, masz również 40.000 Life Points, czy uważasz, że na twoje godziny jest to duża ilość i gdzie głównie wbiłeś tę liczbę LP?
S: Swoje pierwsze 5000 LP wbijałem standardowo na magazynie, reszta mojego LP została zdobyta przez premię godziną.

R: Dobrze, a więc czy mógłbyś nam opowiedzieć o swoim majątku?
S: Obecnie posiadam największą willę w Los Santos, obok spawnu LS2, są to korty tenisowe. Na dodatek posiadam Infernusa unikat 2.2 FT, Turismo, Comet, Bullet, ZR, 2.2 FT i jakieś mniejsze pojazdy.

R: Okej, a więc czy miałeś kiedyś myśl, aby odejść z serwera?
S: Powoli coraz częściej przychodzą mi takie myśli ze względu na swój rozwój osobisty oraz przejście w inny tryb życia, jednak trzyma mnie tu sentyment i znajomi, których tutaj poznałem.

R: Na każdego kiedyś przyjdzie pora, aby odejść, a jaki był twój pierwszy pojazd na 4Life?
S: Moim pierwszym pojazdem na serwerze była manana bądź perennial nie jestem, w stanie odpowiedzieć na to pytanie w 100%.

5D4B3bb.png

X8VQMdq.gif

5D4B3bb.png

R: Okej, również jak wiemy, jesteś Liderem San Andreas Police Department, możemy wiedzieć, dlaczego akurat ta frakcja?
S: Od zawsze kręciła mnie ta frakcja, jest naprawdę bardzo fajna ze względu na to, że służba nie wygląda codziennie tak samo i nie jest monotonna. W każdej chwili może wydarzyć się inna rzecz, która miło kreuje całą rozgrywkę.

R: Byłeś kiedyś w innych frakcjach na serwerze niż SAPD?
S: Tak byłem kiedyś w Zarządzie SARA oraz również miałem swój epizod we frakcji TSA.

R: Tego to się nawet nie spodziewałem, kiedy objąłeś Lidera San Andreas Police Department oraz jakie wtedy towarzyszyły Ci emocję?
S: Funkcję Lidera frakcji San Andreas Police Department objąłem w dniu 11 marca 2024 roku, w tamtym momencie towarzyszyły mi bardzo pozytywne emocje.

R: Dobrze, a więc jakie posiadasz obowiązki jako Chief Of Police?
S: Nie mogę zdradzać za dużo szczegółów, ale w skrócie jest to nadzorowanie całej frakcji.

R: Okej, a w jaki sposób są wybierane osoby do Academy San Andreas Police Department?
S: Na to pytanie również nie mogę odpowiedzieć ze względu na wewnętrzne zasady, które stosujemy jako Zarząd frakcji.

R: 8 czerwca 2023 roku odszedłeś z rangi Administratora, ile łącznie byłeś w administracji, oraz dlaczego odszedłeś z rangi?
S: W Administracji łącznie byłem około 2.5 roku, był to miły dla mnie okres, jednak przygotowania do matury, jak i samo ukończenie szkoły z dobrymi wynikami zmusiło mnie do opuszczenia tych kręgów.

R: Dobrze, a więc czy posiadasz jakieś marzenia serwerowe?
S: Na obecną chwilę wszystkie moje marzenia zostały już spełnione.

R: Okej, a jaki według Ciebie jest najlepszy pojazd w GTA:SA?
S: Moim ulubionym, a zarazem najlepszym pojazdem w GTA:SA jest bullet, jest bardzo zwinny i dobrze skrętny.

R: Dobrze, ode mnie już to wszystko. Chciałbym Ci bardzo podziękować za poświęcony czas, aby odpowiedzieć na pytania. Na koniec chciałbyś może kogoś pozdrowić?
S: Nie ma problemu, również dziękuje za możliwość wypowiedzenia się w wywiadzie. Chciałbym pozdrowić całą frakcję SAPD, organizację Family Drivers oraz @Pawi., @QumiK.ogf, @Veon.ogf, @Yuri., @Animo., @Robson002, @NexiV.ogf@Linshi oraz @vanos.

5D4B3bb.png

Dziękuję za przeczytanie wywiadu z Liderem SAPD @SpeedPower. Zachęcam również do przeczytania treści tworzonych przez Redakcje 4Life News.

VPhK3qD.png

Autoryzował: @Mlonskyy


5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin