Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Wr77zeR* - oskarżony przez PIOTREXSIO


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza:
    Data i godzina zdarzenia: 19:46:05 i 19:58:05
    Pełen opis sytuacji:
Gdy stałem pod komendą zobaczyłem funkcjonariusza PD Wr77zeR* który przy wyjeździe przekracza dozwolona prędkość przy tym łamiąc krd (nie miał żadnego pościgu nie jechał na sygnale) po tym gdy jechałem na kurierke przy tym jadąc przez jakiś czas za pościgiem minąłem osobę uciekającą pojechałem w inna strone gdy ścigana osoba wsiadła do helikoptera i była w powietrzu podjechał do mnie funkcjonariusz PD Wr77zeR* i przebił 2opony po czym mnie zabił nie było to potrzebne osoba ścigana była daleko ode mnie a ja nie widziałem żadnego radiowozu prócz radiowozu Wr77zeR* który pojechał za mną by mnie zabić i przebić mi opony. Chce zwrot za opony za które musiałem zaplacic bo były przebite oraz ukarania funkcjonariusza PD
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/FLR0VvX  https://imgur.com/a/ZTli3Xv                          Ja, PIOTREXSIO zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

Edytowane przez PIOTREXSIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Detective I Wr77zeR* - San Andreas Police Department.

41 minut temu, PIOTREXSIO napisał:

zobaczyłem funkcjonariusza PD Wr77zeR* który przy wyjeździe przekracza dozwolona prędkość przy tym łamiąc krd (nie miał żadnego pościgu nie jechał na sygnale)

Gdy posiada się odpowiedni stopień i porusza się radiowozem nieoznakowanym obowiązują lekko inne zasady KRD i mogę poruszać się z większą prędkością w mieście.

 

54 minuty temu, PIOTREXSIO napisał:

funkcjonariusz PD Wr77zeR* i przebił 2opony po czym mnie zabił

Co do ostrzału w twoją przez cały okres trwania pościgu utrudniałeś jednostkom w kordonie, wjeżdżałeś między jednostki, a nawet staranowałeś mój radiowóz, co równało się z zagrożeniem życia dla f-uszy, więc zgodnie z zasadami miałem prawo Cię ostrzelać. Dodatkowo dowodzący pościgiem powiedział, iż kierowca białego sultana ma zostać zneutralizowany, ewentualnie wytrącony z ruchu, ze względu iż cały czas utrudniałeś przejazd dla radiowozów. Przechodząc do sedna sprawy podczas gdy ścigany gracz celowo wpadł do wody swoim pojazdem, podjechałem od góry, aby uniemożliwić mu ewentualne wyjście na powierzchnię, a ze względu, iż stałeś tuż nad nim, uznałem że czekasz tam jako "przesiadka", dodatkowo wcześniej tworzyłeś realne zagrożenie życia dla f-uszy dlatego zostałeś ostrzelany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wr77zeR* napisał:

 

 podjechałem od góry, aby uniemożliwić mu ewentualne wyjście na powierzchnię, a ze względu, iż stałeś tuż nad nim, uznałem że czekasz tam jako "przesiadka",

Był w powietrzu przez pewien czas jak już podjechałeś do mnie i wysiadałeś z radiowozu mogłeś dostrzec że jest w powietrzu strzelałeś do mnie wiec w jakim celu?? odłączyłem się po czasie od pościgu i stałem w miejscu strzelałeś do mnie jak stałem nie stwarzałem żadnego zagrożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support
8 minut temu, PIOTREXSIO napisał:

Był w powietrzu przez pewien czas jak już podjechałeś do mnie i wysiadałeś z radiowozu mogłeś dostrzec że jest w powietrzu

Nie mogłem, ze względu na ograniczony render distance gry, natomiast informacje o tym, że ścigany odleciał helikopterem dostałem chwile po ostrzale w twoją stronę.

 

8 minut temu, PIOTREXSIO napisał:

strzelałeś do mnie wiec w jakim celu?

Wyżej w odpowiedzi wyjaśniłem Ci dlaczego zostałeś ostrzelany.

Poczekajmy na finalny werdykt Executive Staff.

Edytowane przez Wr77zeR*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin