Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News — Wywiad z Liderem Gold Car Leasing Deviseq17 — „[...] w przyszłym roku [...] nie będę miał już czasu [...]”


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png

Czołem, drodzy Czytelnicy! Z tej strony Młodszy Redaktor @Feliksek z Redakcji 4Life News. Dzisiaj przychodzę do Was z ekscytującym i niezwykle ciekawym wywiadem z pełniącym swoje stanowisku w biznesie Gold Car Leasing już przeszło dwa lata Dyrektorem @Deviseq17. Zapraszam do przeczytania całości! Mam nadzieję, że zachęcił Was cytat z tytułu materiału.

5D4B3bb.pngaLGACJd.png
5D4B3bb.png

F: Feliksek
D: Deviseq17

5D4B3bb.png

F: Cześć! Z tej strony Młodszy Redaktor Feliksek z Redakcji 4Life News. Chciałbyś może udzielić odpowiedzi na parę pytań do wywiadu?
D: Witam! Z tej strony Dyrektor Deviseq17 z Gold Car Leasing. Chętnie udzielę odpowiedzi na Twoje pytania.

F: Świetnie! Mógłbyś na starcie opowiedzieć naszym Czytelnikom coś o sobie?
D: Za około dwa miesiące kończę osiemnaście lat. Moim głównym zainteresowaniem jest wykonywanie przeróżnych prac graficznych. Czasami zdarzy mi się także zmontować dla kogoś jakiś ciekawy filmik. W wolnym czasie lubię również wyjść ze znajomymi lub coś „poszperać” w swoich furkach.

F: W wywiadzie z 17 grudnia 2022 roku powiedziałeś nam, że zacząłeś grę na serwerze przez Twojego starszego brata. Trochę się z Tobą w tym momencie utożsamiam, bo sam miałem podobnie. Ostatnio wróciliśmy razem do gry: ja do redakcji, on robi swoje rzeczy. Wracając jednak do sedna, w owym wywiadzie wyjawiłeś także, że graliście razem, a sam „grasz dotąd i nie narzekasz na owy serwer”. Czy Twój brat nadal z Tobą gra, czy jednak zrezygnował z dalszej rozgrywki?
D: Mój brat przestał grać na serwerze z powodu pracy w realnym życiu. Ciężko byłoby mu połączyć wspólną grę ze mną ze swoją pracą, więc niestety zrezygnował z tego pomysłu zupełnie. Mimo wszystko mam nadzieję, że kiedyś, podobnie jak Ty, wrócimy do wspólnej rozgrywki.

F: Dwa lata temu, kiedy rozmawiałeś z już Zastępcą Dyrektora @Mefju4, miałeś zaledwie (albo aż) 2,5 tys. godzin przegrane na naszym serwerze. Mówiłeś, że „nie żałujesz tego [red. spędzonego czasu]”. Czy teraz coś w tej sprawie się zmieniło?
D: Wydaje mi się, że nic do tej pory w moich przemyśleniach się nie zmieniło. Cały czas jestem tego samego zdania i jak na razie nie obawiam się, że coś w tej sprawie się zmieni.

F: Nie wiem, czy pamiętasz, ale chciałeś dołączyć do frakcji Transport of San Andreas. Byłeś w tej frakcji, czy zrezygnowałeś ze swojego pomysłu i planujesz wpisać się w szeregi w innym czasie?
D: Przez miniony okres miałem coraz mniej czasu wolnego, który mógłbym spędzić na grę na serwerze, a nie chciałem dołączać do żadnej frakcji tylko po to, aby zostać z niej wydalonym przez brak aktywności. Jeżeli w końcu znajdę więcej wolnego czasu, to zdecydowanie spróbuje swoich sił w tej dokładnie frakcji.

F: Rozumiem. Zauważyłem, że byłeś liderem organizacji Kingdom. Co doprowadziło do jej rozwiązania?
D: Głównym skutkiem, tak jak zdążyłem już zaznaczyć w swojej odpowiedzi powyżej, był brak czasu na grę, a niestety prowadzenie organizacji w dzisiejszych czasach jest bardzo czasochłonne.

F: Chciałbyś może przypomnieć naszym Czytelnikom, skąd wziął się pomysł na Twoją ksywkę w grze?
D: Z miłą chęcią. Mój nick „wyszedł na światło dzienne” jakoś z czasów, kiedy grałem jeszcze w grę Minecraft. Kiedy moi znajomi wymyślili mi mój nick (w sensie przedrostek „Deviseq”), to chciałem zakupić konto Premium we wspomnianej grze, ale niestety moja dotychczasowa ksywka była już zajęta, więc byłem zmuszony dodać od siebie przypadkowe liczby. I tak zostało do dziś.

F: Ha, ha. Powiem szczerze, że miałem niejednokrotnie podobnie. Dwa lata temu wyceniałeś swój majątek na od 5 do 6 milionów. Od tego czasu zyskałeś czy straciłeś?
D: Od dwóch lat miałem dość częste przerwy w grze, co gwarantowało mi w tamtym momencie stały, lecz satysfakcjonujący mnie w pełni, majątek. Gdy wracałem do gry, to zarabiałem na pracach dorywczych i w biznesie. Dodatkowo handlowałem troszkę. Na ten moment uzbierało się jakieś łącznie 12kk majątku.

F: „[…] aktualnie posiadam Hermesa 2.2 PFT oraz Sultana 2.2 RS PFT, [...]” – to Twój cytat z ostatniego wywiadu. Nadal trzymasz te samochody? Założyłeś już swoją „kolekcję”?
D: Pojazdy wymienione w poprzednim wywiadzie zostały bardzo dawno temu sprzedane. Nadal określiłbym swoją osobę jako taką, która nie posiada swojej kolekcji samochodów, aczkolwiek kiedy posiadam już wolną gotówkę, to staram się ją rozmnożyć między innymi poprzez handel na giełdzie itp.

F: To pytanie myślę, że zamknęło nam wątek wstępny. Przejdźmy do trochę ciekawszych tematów. Stanowisko kierownicze w Gold Car Leasing pełnisz już dwa lata, mam rację? Co skłoniło Cię w ogóle do udzielania się akurat w tym biznesie, a nie innym?
D: Zgadza się. Liderem Gold Car Leasing jestem już przeszło dwa lata. Ten czas bardzo szybko minął. Co mnie skłoniło do akurat tego biznesu? W sumie sam nie wiem. Otworzyli rekrutację, więc napisałem swoje podanie i jakoś udało mi się dostać. Natomiast już później, gdy zarząd dostrzegł moje ciężkie starania i zaangażowanie, dał mi szansę zajść trochę wyżej. Ogólnie rzecz biorąc, ten konkretny biznes jest moim pierwszym i do tej pory jedynym biznesem na serwerze, w którym byłem, jestem i mam zamiar być.

5D4B3bb.pngHvWVp9d.png5D4B3bb.png

F: Ciekawe. Wspomniałeś jakiś czas temu, że Twoja codzienna praca w Gold Car Leasing polega na „akceptacji umów, wysyłaniu wniosków do inwestorów, zakupu pojazdów i przelewaniu wynagrodzenia [red. swoim pracownikom]”. Czy udało Ci się coś zmienić w swoim biznesie? Wprowadziłeś jakieś zmiany?
D: Moja aktualna praca w biznesie została dokładnie taka sama, jaką była dwa lata temu. Oczywiście, ciągle pracuję nad pewnymi nowościami w biznesie, ale ostatnio czasu mam mało, gdyż jestem w procesie wyrabiania sobie prawa jazdy. Do tego za jakiś czas mam egzaminy zawodowe... Do biznesu wprawdzie wprowadziłem jakieś nowości, lecz na wakacje będzie ich jeszcze więcej... Więcej niestety nie mogę zdradzić.

F: Cały czas zaznaczasz, że masz raz za razem mniej czasu, który mógłbyś poświęcić na grę. Chcesz przez to powiedzieć, że niedługo będziesz rezygnował z dalszej rozgrywki?
D: Jeszcze przez dłuższy czas będę aktywnie grał na serwerze, lecz w przyszłym roku myślę, że już w ogóle nie będę miał czasu na wchodzenie do gry.

F: Czy przez zajmowane na serwerze stanowiska określiłbyś się jako osobę „sławną” lub „znaną” wśród naszej społeczności?
D: Na to pytanie raczej oczekiwałbym odpowiedzi graczy. Ha, ha. Wydaję mi się, że jestem dość rozpoznawalną osobą na serwerze.

F: A chciałbyś kiedyś dołączyć do administracji naszego serwera?
D: Tak, jest to tak naprawdę moje marzenie serwerowe. Próbowałem wiele razy, ale nigdy nie udało mi się dołączyć. Będę próbował dalej, aż mi się uda. Ha, ha.

F: Odbiegnijmy trochę od tematu serwera i, jeśli możemy, zajmijmy się Twoim życiem prywatnym. Jeśli dobrze myślę i nie zawodzą mnie moje matematyczne umiejętności, to powinieneś był już skończyć technikum. Mówiłeś, że Twoim największym zainteresowaniem jest wykonywanie różnego typu grafik i montaż filmów. Wiążesz z tym swoją przyszłość?
D: Jestem w 3 klasie technikum, więc chyba trochę w swoich obliczeniach się pomyliłeś. Ha, ha. Moje zainteresowania dotąd nie uległy zmianie. Dalej łączę je ze szkołą i wybranym profilem (tj. technik grafik). Jak skończę już szkołę, to okaże się, co mi los pokaże i jak dokładnie moje życie będzie wyglądać. Kto wie, może będę wykonywał kompletnie inne rzeczy, niż prace graficzne.

F: A powiedz mi, chcesz studiować, czy po zdaniu egzaminów zawodowych pozostaniesz przy swoim zawodzie?
D: Raczej zostanę przy swoim zawodzie. Nie widzę siebie na studiach. Planuje między innymi wykonywać prace graficzne dla firm itd.

F: Malik Montana nadal jest Twoim ulubionym wykonawcą muzycznym?
D: Wydaje mi się, że nadal ten wykonawca jest moim ulubionym. Strasznie lubię jego twórczość.

F: Bardzo urzekło mnie jedno zdanie z wywiadu z 2022 roku. „[red. Moim] głównym marzeniem jest, abym mógł sobie [red. regularnie] pozwalać w przyszłości na wyjazdy do pięknych krajów […]”. O jakich krajach myślałeś, mówiąc te słowa?
D: Najbardziej chciałbym chyba zwiedzić Stany Zjednoczone. Chciałbym także polecieć do Hiszpanii. Znalazłoby się jeszcze kilka innych państw, ale można byłoby ich wymieniać i wymieniać. Ha, ha. Na pierwszym miejscu ex aequo pozostają jednak USA i Hiszpania.

F: Nadal pogrywasz w jakieś inne gierki niż Multi Theft Auto: San Andreas? Jeżeli tak, w jakie?
D: Raczej coraz mniej gram w jakiekolwiek gry komputerowe, szczerze mówiąc. Wchodzę powoli w taki wiek w swoim życiu, że czasu na to jest co chwila mniej. Nie będę wspominać już w ogóle o chęci grania w cokolwiek.

F: To chyba już wszystko z mojej strony. Chciałbyś kogoś na koniec pozdrowić?
D: Dziękuję za zadane mi pytania. Pozdrawiam oczywiście Ciebie, cały mój biznes oraz wszystkich, którzy zdecydowali się przeczytać powyższy wywiad. Cześć!

5D4B3bb.png
h3xMnch.png
5D4B3bb.png

Bardzo dziękuję za zapoznanie się z treścią powyższej rozmowy. Poruszyliśmy podczas niej dość bardzo ciekawe wątki. Również takie, które prezentują naszego respondenta w trochę bardziej człowieczej postaci, gdyż niektórzy mogą go kojarzyć tylko i wyłącznie ze wzmianki w składzie biznesu, którym rządzi. No nic, to tyle ode mnie. Jeżeli materiał się Wam spodobał, zostawcie coś po sobie!

5D4B3bb.png

fZzhhiv.png

Autoryzował: @Mlonskyy

5wNnuaX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin