Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na MaTiX^ - oskarżony przez pawelix34


pawelix34
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi




    Nick funkcjonariusza: @MaTiX^
    Data i godzina zdarzenia:02.06.2024 12:30
    Pełen opis sytuacji: miałem zostać ukarany więzieniem 64 min dostałem 84 minuty 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: MaTiX^ [155]: Mandat wynosi 6440PLN w przypadku odmowy 64 minut więzienia, a auto na PP za połowę kwoty. Czas, który musisz odsiedzieć to 84 minut/y.

 


Ja, pawelix34 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez pawelix34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer I MaTiX^, San Andreas Police Department.

Nie będę się długo rozwodził na ten temat, który dla mnie jest jasny. Wystarczy spojrzeć na te dwa poniższe logi:

[2024-06-02 12:33:29] [Output] : MaTiX^ [155]: Brak notowań na samym starcie pragnę poinformować że za wjazd na DM będzie 20 minut więzienia.
[2024-06-02 12:34:49] [Output] : MaTiX^ [155]: Mandat wynosi 6440PLN w przypadku odmowy 64 minut więzienia, a auto na PP za połowę kwoty.

20 minut za DM + 64 minuty za odmowę przyjęcia mandatu, co daje nam 84, czyli dokładnie tyle, na ile zostałeś wsadzony. Wszystko dokładnie miałeś przedstawione w grze, wystarczyło dokładnie przeczytać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin