Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o usunięcie z czarnej listy KSF - Bojaneq


Bojaneq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Bojaneq
PID: 4687
SERIAL: E04DB294C321DBF8EEEA0C8B80EA84D1
                                                                                                                                  Wniosek o usunięcie z czarnej listy Komisji Spraw Frakcyjnych 


    Witam serdecznie zarząd oraz kadrę Komisji Spraw  Frakcyjnych oraz wszystkich czytających.
    Celem ułatwienia rozpatrywania oraz spowodowania przejrzystości wniosku zacznę od samego początku, tj. od kwietnia 2023r. kiedy to zostałem umieszczony na czarnej liście KSF.  Na czarną listę umieszczony zostałem w dniu 15.04.2023r. przez osobę Byialy* z powodu pełnienia znaczącej roli na konkurencyjnym serwerze, będąc jednocześnie we frakcji SAPD. 
    Umieszczenie te spowodowane było poprzez pełnienie  funkcji moderatora na innym serwerze, w czasie kiedy byłem kadetem w akademii SAPD.  Szczerze przyznaję się, iż w tamtym okresie postanowiłem zmienić miejsce rozrywki, co za tym idzie przejść na inny serwer oraz tam objąć funkcję moderatora. Z perspektywy czasu teraz już wiem, że moje działania były błędne,  podejmowane w pośpiechu oraz w nieroztropności, gdzie myślałem jedynie tak naprawdę o sobie oraz o powrocie do starego serwera, na którym się wychowałem i grałem na nim przez ponad 8 lat, poprzez brak rozwagi, rozeznania i namysłu nie zdawałem sobie sprawy z konsekwencji moich czynów.
    Teraz już wiem, iż czyny popełnione ponad rok temu były błędne i niewłaściwe, a moje zachowanie było haniebne i źle godziło w dobre imię Komisji Spraw Frakcyjnych oraz frakcji SAPD w której w tamtym czasie się znajdowałem, zabierając od szkoleniowców jedynie czas, który poświęcali mi celem udzielenia powtórnych  szkoleń z  uwagi  na tryb mojej pracy. 
    Swoje zachowanie kilkukrotnie przemyślałem, podjąłem decyzję o napisaniu tego wniosku z powodu powrotu do rozgrywki na serwerze 4Life oraz z myślą powrotu w szeregi frakcji. 
    Rozumiem, iż zachowanie którego dopuściłem się w kwietniu 2023r. nie  należy do kategorii błahych , jednak bardzo proszę. na usunięcie mnie z czarnej listy KSF. 
    Gra na serwerach typu RPG bez możliwości czynnego uczestnictwa we frakcjach szczerze mówiąc jest nie dla mnie.  Od początku mojej przygody z platformą MTA oraz z serwerami typu RPG, tylko gra we frakcjach była i jest dla mnie w jakimś stopniu formą rozrywki w czasie wolnym. 
    Kończąc mój wniosek, od siebie obiecuję iż taka sytuacja na 100% nie powtórzy się po raz kolejny, najmocniej przepraszam wszystkie osoby, które zmuszone były interweniować w mojej sprawie, będę zdecydowanie przykładał się do przestrzegania regulaminu frakcji oraz  regulaminu KSF, a jeżeli Kadra Komisji Spraw Frakcyjnych rozpatrzy pozytywnie mój wniosek, będę ponownie ubiegał się o czynne uczestnictwo we frakcjach, aby moim błędem dawać dobry przykład innym graczom. 
   
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Z wyrazami szacunku,
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Bojaneq.

Edytowane przez Bojaneq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin