Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rekrutacja w szeregi organizacji Family Drivers Czerwiec 2024


Pawi.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

D6jAG3X.png
Witamy serdecznie, z dniem dzisiejszym zostaje otwarta rekrutacja do organizacji o nazwie - Family Drivers. 
Miłego czytania, i zapraszamy również do składania podań. 
MBeUNN4.png
• Świetną atmosferę wewnątrz organizacyjną, która zapewni Ci miłe spędzanie rozgrywki na serwerze. 
• Wewnątrz organizacyjne Konkursy/Eventy organizowane przez Zarząd. 
• Największą bazę organizacji w Los Santos, w dzielnicy Vinewood. 
• Dużo pojazdów wysokiej klasy, które są do dyspozycji każdego członka organizacji.

IoZulgW.png
• Skończone 14 lat. 
• Minimum 2000 LP na serwerze. 
• Minimum 100 godzin spędzonych na serwerze. 
• Zapoznanie się z regulaminem organizacji. 
• Posiadanie komunikatora Discord. 

dEBL4TT.png

Spoiler

Login: <Tutaj wpisz swój login>.
PID: <Tutaj wpisz swój PID>.
Imię: <Tutaj wpisz swoje prawdziwe imię>.
Wiek: <Tutaj wpisz Twój prawdziwy wiek>.
Ilość LP: <Tutaj wpisz ile posiadasz LP na serwerze>.
Ilość przegranych godzin: <Tutaj wpisz ile posiadasz przegranych godzin na serwerze>.
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? <Tak/nie>
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: <Tak/nie, natomiast jeśli tak - napisz jakiego typu są te kary (np. zabrane prawo jazdy, mute>.
Identyfikator Discord: <np. Pawi#9231>.
Napisz coś o sobie: <Napisz coś o sobie, minimalnie 3 rozbudowane zdania.>
Dlaczego akurat nasza organizacja? <Tutaj wpisz co Cię skusiło do napisania podania do naszej organizacji>. 

 
 
pAtyR7T.png
G5285st.png


 

Wspominanie zarządowi o rekrutacji lub o rozpatrzenie podania jest równoznaczne z jego odrzuceniem. 

W momencie, gdy podanie zostanie przyjęte, pod postem osoby pojawi się odpowiednia informacja. 

Planowane zamknięcie rekrutacji:  30.06.2024 z możliwością przedłużenia o miesiąc rekrutacji 

Serdeczne pozdrowienia od Zarządu Family Drivers!

 @Pawi. @Nenil.gg @leworensky

Edytowane przez Pawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: ataraxia
PID: 369548
Imię: wiktoria
Wiek: 18
Ilość LP: 2013
Ilość przegranych godzin: 135h
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: nie
Identyfikator Discord: bloodyremains
Napisz coś o sobie: Nie za bardzo wiem co mogę tutaj napisać - wiem, że większość mojego czasu poświęcam na granie tym bardziej, że robię to z moim chłopakiem (kvba_bmx). Razem z moim chłopakiem gramy sobie od jakiegoś czasu, bo przekonał mnie do tej gry i muszę przyznać, że na prawdę się mocno wciągnęłam, w sumie jesteśmy razem od prawie 3 lat i często mi coś tam o tym wspominał, myślę, że poza paroma dniami wakacji aktywni będziemy dniami lub nocami!! Również mogę podkreślić to, że jestem bezrobotna i dalej chodzę do szkoły co też pozwala mi na dużo czasu wolnego!! 
Dlaczego akurat nasza organizacja? Jednym z atutów organizacji jest lokalizacja, los santos to moje ulubione miasteczko w grze, kolejnym małym ale ważnym aspektem jest wygląd bazy oraz tym większym - atmosfera, miałam okazje spotkać członka organizacji który wydał mi się bardzo przyjazny i zachęciło mnie to do poznania większej ilości osób, dodatkowo jest ona poniekąd moją jedyną do której chciałam dołączyć bo zawsze przejeżdżając obok podziwiałam jej wygląd zewnętrzny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: KubaBMX420
PID:  129601
Imię: Kuba
Wiek: 19 lat
Ilość LP: 12022
Ilość przegranych godzin: 544 godziny
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: W 2019 zabrali mi prawo jazdy za potracenie policjanta w strefie dm (było to głupie, nie pamiętam czemu tak zrobiłem)
Identyfikator Discord: deceasedbleed
Napisz coś o sobie: Hej jestem Kuba, mam 19 lat. Chodzę do technikum na profil związany z grafika ( jeśli by była możliwość mógłbym pomoc w jakimś projekcie dla organizacji typu nowe logo itp. ), skończyłem właśnie 4 klasę, wiec przede mną już ostatni rok. W mta gram już sporo czasu, zacząłem mając jakieś 12 lat i jeśli by mi się udało dołączyć to będzie to pierwsza organizacja w której będę. W ostatnim czasie bardzo dużo wolnego czasu poświęcam na granie, wiec mógłbym być aktywną osobą. Poza tym jestem bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do każdego, także mógłbym wprowadzić mila atmosferę. Poza graniem to bardzo lubię jeździć na rowerze (dh lub bmx) oraz przede wszystkim spotykać się ze swoją dziewczyna której poświęcam praktycznie cały czas wolny. Jeśli chodzi o bycie w organizacji to dałbym z siebie 100%, pomagałbym jak mogę we wszystkim jeśli by była potrzeba oraz będę bardzo aktywny! Pozdrawiam!!!
Dlaczego akurat nasza organizacja? Niedaleko waszej bazy, na LS Marinie, mam domki z dziewczyna i odkąd ona zaczęła ze mną gra to się już nastawiliśmy ze jeśli wbije 2k lp to poszukamy jakiejś organizacji. Nie szukaliśmy organizacji ze względu na jakieś bardzo dobre auta tylko raczej żeby poznać parę osób, pograć większa ekipą. Pod Tabem często widziałem ze sporo członków Family Drivers jest aktywnych także pomyślałem ze super organizacja i fajnie by było być w takiej skoro tyle osób jest aktywnych. Poza tym wygląd bazy robi robotę i przejeżdzając obok takiego miejsca pewnie sporo osób pomyślało ze fajnie by było należeć do takiej organizacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: KaczorekDh
PID: 253568
Imię:  Maksymilian
Wiek: 18
Ilość LP: 45631
Ilość przegranych godzin: 2476h
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: https://mta4life.pl/kary/?t=0&so=0&so_t=0&s=253568
Identyfikator Discord: kaczorek.na.grzbybkach
Napisz coś o sobie: Cześć, nazywam się Maksymilian, uczęszczam do technikum na profilu Technik energetyk, gdzie kończę 4 klasę. Jestem osobą sympatyczną jak i przyjazną dla każdego, posiadam również poczucie humoru, ale czasami potrzebuje takiego wyciszenia. Moim hobby jest głównie jazda na rowerze wyczynowa, jak i różnego rodzaju aktywności fizyczne bądź intelektualne (rozwiązywanie łamigłówek, czy też nauka nowych rzeczy). 
Dlaczego akurat nasza organizacja? Nie potrafię powiedzieć czemu akurat wasza organizacja, rozglądałem się ostatnio nad nimi, a dziś zobaczyłem rekrutacje, po przeczytaniu opisu uznałem, że może wreszcie wrastałoby poszerzyć swoje grono znajomych oraz się otworzyć na innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Kamil2136

PID: 363536

Imię: Krzysztof 

Wiek: 15

Ilość LP: 2182

Ilość przegranych godzin: 162 h

Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak

Czy byłeś/aś karany na serwerze?: https://mta4life.pl/kary/?t=0&so=0&so_t=0&s=363536

Identyfikator Discord: max550084

Napisz coś o sobie: siema jestem Krzysztof mam 15 lat pochodzę z Małopolski lubię jeździć na rowerze i grać w mta oraz w piłkę nożną i koszykówkę na codzień interesuje się motoryzacja i mechaniką lubię grać na 4life ponieważ był to mój 1 serwer gdz świetnie się bawię gram z kolegami z tego serwera i gadam po 3 godziny nawet 10 h

Dlaczego akurat nasza organizacja? Mnie skusiło ponieważ jest to 2 najlepsza organizacja na serwerze i chce spróbować tutaj jak jest u was 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Login: SpinkaMonster
PID: 262302
Imię: Maciej.
Wiek: 17
Ilość LP: 2,4k
Ilość przegranych godzin: 144
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak.
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: Nie
Identyfikator Discord: spinkaa
Napisz coś o sobie: Witam nazywam sie Maciej mam 17 lat. Moim hobby jest granie marnowanie czasu na komputerze oraz samochody ktore wynika z mojego zawodu mechanik samochodowy. 
Dlaczego akurat nasza organizacja? Wrociła mi wena i chcialbym byc w jakiejs organizacji bo tak srednio bez D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: xSuchyPL
PID: 27214.
Imię: Dawid.
Wiek: 22 lata
Ilość LP: 25k.
Ilość przegranych godzin: 2082h.
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: Byłem karany wszelkimi rodzajami kar ale gram tu od 2015 to chyba można
Identyfikator Discord: suszek.drip
Napisz coś o sobie: Witam, jestem Dawid. Mam 22 lata. Pracuję jako galwanizer. Lubię grać w gry komputerowe, podróżować, gotować. W wolnym czasie lubię spotkać się ze znajomymi i pogrzebać przy samochodach i konsumować nisko i wysoko procentowe trunki. 
Dlaczego akurat nasza organizacja? Organizacja funkcjonuje już bardzo długo, więc wiem że jest pewna. Znam kilka osób z niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: VirtualX*
PID: 95780
Imię: Mateusz
Wiek: 14 lat
Ilość LP: 12125
Ilość przegranych godzin: 1002 godziny od 2017 roku.
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak.
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: Tak, coś tam parę razy zdarzyło mi się przewinąć i złamać zasady serwera. https://mta4life.pl/kary/?t=0&so=0&so_t=0&s=95780
Identyfikator Discord: virtualx
Napisz coś o sobie: Mam na imię Mateusz oraz posiadam 14 lat. Interesuję się motoryzacją, głownie motocyklami, z którymi łączę życie zawodowe, zajmuję się "ulepszaniem" oraz regenerowaniem części motocyklowych, głownie starszych egzemplarzy, szlify cylindrów, portingi, regeneracją głowic 2t oraz 4t oraz wiele innych skomplikowanych procesów.
Dlaczego akurat nasza organizacja?: Myślę, że jest to ta jedyna odpowiednia organizacja, chciałbym dołączyć spróbować, może akurat na stałę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Chorywacja
PID: 130183
Imię: Adrian
Wiek: 17
Ilość LP: 26599
Ilość przegranych godzin: 2934h
Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji? Tak
Czy byłeś/aś karany na serwerze?: https://mta4life.pl/kary/?t=0&so=0&so_t=0&s=130183
Identyfikator Discord: chorywacja
Napisz coś o sobie:  Mam na imię Adrian, mam 17 lat i mieszkam w małej wsi położonej w województwie mazowieckim. Obecnie jestem uczniem na profilu mechanik pojazdów samochodowych. Moja pasja do motoryzacji zaczęła się już w dzieciństwie i z każdym rokiem tylko się pogłębia. W trakcie nauki zdobyłem wiele praktycznych umiejętności związanych z naprawą i konserwacją samochodów. Uwielbiam pracować przy samochodach, ponieważ daje mi to satysfakcję z naprawy i usprawniania pojazdów, a także możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.
Dlaczego akurat nasza organizacja? Dlatego, iż byłem już w tej organizacje i chciałbym do niej powrócić z racji, że w niej czułem się najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin