Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na PolakoVskY* - oskarżony przez szopenn_


szopenn_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi




    Nick funkcjonariusza: @PolakoVskY*
    Data i godzina zdarzenia: 12.06.2024 14:15 
~
    Pełen opis sytuacji: Podczas trwania pościgu, doszło do przesiadki tuż przed granicą DM ( z bordowego Sultana do bordowego Cometa) od strony węzła LS Commerce. Zostało wydane wtedy graczowi Gombao ( on siedział za kierownicą cometa ) jedno polecenie zatrzymania się i  nadania statusu poszukiwanego. Następnie nastąpiła ucieczka trasą przez Mulholland, Hilltop Farms, Blueberry, The Panopticon,  prosto aż do Foster Valley i następnie obok kopalni do Angel Pine. Nastąpiła tam zmiana samochodu na szarego Cheetaha, za którego kierownicą siedziałem ja. Na nagraniu widać, że nie został nam nadany jakikolwiek mandat przez fotoradar oraz nie minęliśmy żadnego radiowozu( nie jechały również za nami ) po dwóch minutach do Angel Pine zjechały się wszystkie jednostki SAPD, które uczestniczyły w pościgu i bez wylegitymowania kierowcy. Nie było również szansy na zobaczenie jego twarzy z uwagi na zamontowane szyby w pojeździe o przyciemnieniu 20%. Kolczatki zostały rozstawione odrazu bez żadnych pytań. Podejrzewam, że funkcjonariusz korzysta z mapy łamiąc w ten sposób zasady moralne RP. Gombao skontaktował się z administratorem w celu znalezienia funkcjonariusza, który nas namierzył. Cała trasa ucieczki nie została przez nas udokumentowana, jednakże najbardziej znacząca część się zachowała. Dowód znajduje się poniżej. Proszę funkcjonariusza PolakoVskY* o przedstawienie argumentów dlaczego podjął pościg za pojazdem który widzi pierwszy raz na oczy oraz jakim cudem wiedział, że znajdujemy się w AP?.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: film ss

 Ja, szopenn_ zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez szopenn_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Witam, Sergeant II PolakoVskY*. 
Waszą przesiadkę na granicy DM zauważył SWAT Operator, który poinformował nas o tym do jakiego pojazdu się przesiadłeś, Gdzieś na wyjeździe z Los Santos, jednostka która za wami próbowała podążać, owszem zgubiła was. Jednakże dowodzący pościgiem jak i również działaniami SWAT, wydał polecenie o poszukiwaniu was poprzez MDT, zważając na to, że pościg nie był nawet w 1% RP, oraz ciągle wjeżdżaliście na DM. Po sprawdzeniu MDT, lokalizacja wskazała na Whetstone, dlatego sporo jednostek udało się w tamtym kierunku (raczej logiczne), tym samym jako pierwsi wraz z innym SWAT Officerem znaleźliśmy was w pojeździe a ty byłeś jego kierowcą. Nie ja kierowałem radiowozem, ale owszem ja strzeliłem z tzw. "alta". W waszym znalezieniu pomogło nam MDT. Odwołując się do drugiej kwestii, czyli "RP" oraz "rozstawienia kolczatek bez żadnych pytań". Mamy pytać uciekiniera, kiedy rozkładamy kolczatki i czy możemy to zrobić? W czasie pościgu wjechałeś więcej niż 5 razy na DM, jednak gdy SWAT nie dało wam uciec poprzez DM, wybraliście inną drogę. Wracając do zarzutu, kolczatki zostały rozłożone zgodnie z panującymi zasadami pościgowymi, a o RP nie mamy tutaj co mówić, bo pościg był 0RP i sam nie kwapiłeś się do odgrywania go, (wyskakując na hopkach, uderzając w murki, latarnie, wjeżdzając na DM). Reasumując, pościg został wykonany zgodnie z zasadami, nie odgrywamy RP, gdy uciekający ma to RP w poważaniu, a znalezienie Ciebie nie było trudne, jeśli postanowiłeś stać w jednym miejscu na środku drogi, niedaleko miejsca które wskazało MDT. Tyle ode mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin