Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na MaTiX^ - oskarżony przez .morgus


.morgus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: MaTiX^
    Data i godzina zdarzenia: 12.06.2024 ~22:05
    Pełen opis sytuacji: Strzelałem się z innymi graczami na strefie DM, kiedy to na DM wjechał radiowóz. Po chwili biegania zostałem wsadzony do więzienia z powodem "Użycie broni palnej wobec SAPD." przez wyżej wspomnianego funkcjonariusza, gdyż jest to nieprawda bo nie oddałem ani jednego strzału w strone funkcjonariusza.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/CGuLmNj Tylko to udało mi się przechwycić, nie spodziewałem się, że trafię do więzienia za oglądanie więc wszystkiego nie nagrywałem. Na nagraniu można zobaczyć, że nie miałem wrogiego nastawienia do funkcjonariuszy.

 


Ja, .morgus zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer I MaTiX^, San Andreas Police Department.

Pozwól, że odniosę się do dowodu, który umieściłeś. Jest to sytuacja całkowicie wyjęta z kontekstu. W tym momencie może i nie robiłeś ostrzału w naszą stronę, ale zrobiłeś to później w moją stronę, gdy próbowałem odbić radiowóz na strefie DM. Następnie zostałeś powalony paralizatorem, a ja zostałem zabity przez innego z graczy, przez co otworzyła mi się możliwość wsadzenia cię do więzienia po pidzie za ostrzał w moją stronę, co też uczyniłem. Podsumowując, twoje nagranie nie przedstawia rzeczywistej sytuacji, która się wydarzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MaTiX^ napisał:

ale zrobiłeś to później w moją stronę, gdy próbowałem odbić radiowóz na strefie DM. Następnie zostałeś powalony paralizatorem, a ja zostałem zabity przez innego z graczy

A więc zobaczmy co się stało później https://imgur.com/a/d6Lb0zD, jedyne do czego można się przyczepić to to, że oddałem strzał, do kogo? Do PolakoVskiego, który chwilę później został zabity przez Qudly. Co więcej ani razu nie zostałem po tym powalony, więc tu trochę się twoje słowa mylą. Dam Ci poradę, jak będziesz komuś odpowiadał, to przemyśl czy na pewno chcesz mu kłamać, bo potem może się okazać, że ma więcej dowodów :D. Ode mnie to już wszystko, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, .morgus napisał:

Tylko to udało mi się przechwycić, nie spodziewałem się, że trafię do więzienia za oglądanie więc wszystkiego nie nagrywałem. 

I kto tu jest kłamcą?

A co do kolejnego nagrania to znów ukazujesz sytuację po której nie zostałeś wsadzony do więzienia. Na tym nagraniu przedstawiłeś wydarzenia, które odbyły się po mojej próbie odbicia radiowozu, w tym momencie wsadzałem cię do więzienia. A co do strzelania do PolakoVskY* to rzeczywiście nie miałeś jak ty to napisałeś "wrogich nastawień do funkcjonariuszy". Przedstaw proszę pełne dowody i nie bawmy się w podchody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, MaTiX^ napisał:

Przedstaw proszę pełne dowody i nie bawmy się w podchody.

Nagrania 1 i 2 można łatwo połączyć i wychodzi mniej niż 1:30min, na tyle miałem ustawione klipowanie a reszte z więzienia uciąłem.

To kiedy w końcu do Ciebie strzelałem, po pierwszym nagraniu jak to wcześniej powiedziałeś? Czy kiedy, bo już się pogubiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, .morgus napisał:

 

Nagrania 1 i 2 można łatwo połączyć i wychodzi mniej niż 1:30min, na tyle miałem ustawione klipowanie a reszte z więzienia uciąłem.

To kiedy w końcu do Ciebie strzelałem, po pierwszym nagraniu jak to wcześniej powiedziałeś? Czy kiedy, bo już się pogubiłem. 

Jeśli chodzi o mój pierwszy wpis to założyłem, że twoje nagranie było przed tym gdy cię powaliłem, ale teraz gdy się dokładnie przyjrzałem na pierwszym nagraniu widnieje godzina 22:09. Ta otóż godzina była po godzinie 22:07, w której to do mnie strzelałeś. Tutaj masz logi z tego gdy cię powaliłem, a następnie zostałem zabity przez innego gracza. [2024-06-12 22:07:31] [Output] : â’ľ Powalasz gracza .morgus (ID: 369 )  na ziemiÄ™.
[2024-06-12 22:07:35] [Output] : [DM Area] Gracz MaTiX^ zostaĹ‚ zabity przez gracza QuDly_.. Więc krótko mówiąc sytuacja działa się przed twoim nagraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin